Kategoriler
Genel

Neden şehir dışı protestocuların büyük bir kısmını yapıyorlar?

Çevrimiçi haberler ve polisle röportajlar protestocular / ajitatörler hakkında şehir dışından veya eyaletten geliyor. Her zaman büyük bir protesto gerçekleştiğini tahmin ediyorum, 1000’lerden fazla insanın yakınından daha uzaklara yüksek bir miktar alacağını varsayalım. Protestolar hakkında ne kadar güçlü hissettiklerine bağlı olarak. Polisler ve medya protestocuların birbirleri arasında savaşmasını sağlamaya çalışıyor mu? yoksa bir şey mi kaçırıyorum. antifanın yanı sıra gizli polisler ve beyaz süpremisist gizli moda geçiyor.

“Neden şehir dışı protestocuların büyük bir kısmını yapıyorlar?” için 16 yanıt

Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-06-2020 18:02:33

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 11-06-2020 06:53:44

İzmir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-06-2020 03:10:26

Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2020 13:10:07

Artvin merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 30-06-2020 21:07:52

Kastamonu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:22:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir