Neden Senato, Kongre ve Capital Hill’in bu korona salgını koşullarında ‘gerekli işler’ olmadığını merak ediyorum, Amerikan halkına abartılı tatiller yapmalarına yardım etmek için 365 gün 24 saat çalışmak yerine, bu da size ne kadar oy verdiğinizi göstermeli aslında değer. Öyleyse ‘oyunuzu alın’.

SS: Senato ve Kongre’nin her iki tarafı da açıkça görüldüğü gibi köylüler hakkında farelere kıç verebilir, burada ve orada birkaç kırıntı var ama Amerikan halkı tarafından işe alınan bencil, kendine hizmet eden çalışanlar aslında dikte eden gizli el için çorap kuklalarıdır. bizim için önemli olan konuları tartışmak, mücadele etmek ve aynı zamanda felsefi, politik ‘ekiplerimizi’ neye dayandırdığımızı dikte etmek. Republitard ekibi tamamen Kurumsal çalışma, Kurumsal sosyalizm ve Demotard ekibi, maaşların seyreltilmesi, asla ipotekleri, kiraları geçmemesi için yasal veya yasadışı olsun, hiç bitmeyen bir ucuz emek akışı ile ilgilidir, çünkü bunu yapmak gerçek özgürlük anlamına gelir. Esasen en büyük çıkarımıza çalışan, ilgi duymadığımız veya kazanmadığımız konuları alan ve bunları tek ‘önemli’ konulara dönüştüren, temelde suçlular olan bu ekiplerden birini desteklemek zorundayız.

“Neden Senato, Kongre ve Capital Hill’in bu korona salgını koşullarında ‘gerekli işler’ olmadığını merak ediyorum, Amerikan halkına abartılı tatiller yapmalarına yardım etmek için 365 gün 24 saat çalışmak yerine, bu da size ne kadar oy verdiğinizi göstermeli aslında değer. Öyleyse ‘oyunuzu alın’.” üzerine 26 yorum

1. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım 07-09-2020 08:42:31

2. Konya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 07-09-2020 11:23:21

3. Bursa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-09-2020 15:35:27

4. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 03:20:58

5. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 08-09-2020 05:45:41

6. Mersin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 09-09-2020 08:31:00

7. Muğla merkezden ben ziya. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 04:56:59

8. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 18:07:36

9. Bu konu : ” Neden Senato, Kongre ve Capital Hill’in bu korona salgını koşullarında ‘gerekli işler’ olmadığını merak ediyorum, Amerikan halkına abartılı tatiller yapmalarına yardım etmek için 365 gün 24 saat çalışmak yerine, bu da size ne kadar oy verdiğinizi göstermeli aslında değer. Öyleyse ‘oyunuzu alın’. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 257

Yorum yapın