“Neden şimdi daha çok gaslighting var?”

Her kamuya açık sosyal medya forumunun, katılmayan dev bir izleyici kitlesi vardır. Bu yüzden okuyucuların hayal gücünü devam ettirmek için karşılıklı pazarlamaya sahipler. Okuyucu, konuşan birçok insan olduğunu, ancak gerçekten sadece birkaçının olduğunu varsayar. Buna karşılık, son kullanıcı ücretli bs okuyarak karar verebilir.

31 Comments

1. Bursa dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 96

2. Denizli dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , Hasan – 456

3. Çankırı merkezden ben . Selamlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 10-05-2021 12:49:53

4. Selamlar siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

5. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2021 03:26:57

6. Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Karaman dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 360

8. Sakarya dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 419

9. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 30-05-2021 12:21:31

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden şimdi daha fazla gaslighting var? ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 198

11. Sakarya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-06-2021 19:33:18

12. Bayburt dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Selamlar web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 391

13. elif yılmaz Reply

Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

14. Kırıkkale dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 324

15. Kırıkkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-06-2021 12:22:01

16. Bu konu : ” Neden şimdi daha fazla gaslighting var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, şukuladım , ali – 397

17. Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, saolun 24-06-2021 07:16:15

18. Zonguldak dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler , ali – 151

19. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım

20. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-06-2021 05:41:23

21. Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 02-07-2021 04:07:50

22. Bu konu : ” Neden şimdi daha fazla gaslighting var? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 116

23. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

24. Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan vallaha hayran edici, saolun 05-07-2021 14:55:37

25. Bu konu : ” Neden şimdi daha fazla gaslighting var? ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 10

26. Konya dan kimler var. Neden şimdi daha fazla gaslighting var? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 56

27. Bu konu : ” Neden şimdi daha fazla gaslighting var? ” çok güzel. Selam web siten yeminle mükemmel, saolun , – 236

28. Uşak merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa inanılmaz güzel, sağolun 22-07-2021 03:35:42

29. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link