On yıl önce, işlerin çok daha özgür ve kolay gittiğini hatırlıyorum, şimdi bir tür otoriter otizm var ve bunu neredeyse her çevrimiçi toplulukta görebiliyorsunuz ve yanlışlar ve irl insanlar şimdi çok daha otoriter ve polis davranışını istiyor bok

Author

28 Comments

1. Sinop merkezden ben mehmet. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 13:04:08

2. Isparta dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selam sayfanız valla dikkat çekici, sağolun , emin – 309

3. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

5. Bilecik dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 368

6. Muğla merkezden ben banu. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-02-2021 17:49:55

7. Edirne merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 01-02-2021 18:01:11

8. Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 173

9. Yozgat dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 144

10. Bartın dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , banu – 75

11. Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , ziya – 433

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 116

13. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 367

16. Aksaray dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ali – 379

17. Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , emin – 259

18. Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Nevşehir dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Slm paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 102

20. Bu konu : ” Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 444

21. Aydın merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 12-03-2021 13:40:10

22. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 82

23. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler

24. İstanbul dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selamlar siteniz cidden mükemmel, şukuladım , doruk – 243

25. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, teşekkürler 08-04-2021 23:18:09

27. Mersin dan kimler var. Neden şimdi işler bu kadar otoriter geliyor? . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, saolun , ali – 122

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link