Kategoriler
Genel

Neden Sivillerin Kuzey / Güney Kutbu’nu Keşfetemediklerini Kabul Ediyoruz

Pek çok kıyamet ve kuyruklu yıldız göreviyle anladım, komplo görevim için farklı bir yön alacağım.

Yani bilmeyenler için, normal bir sivilin veya bir ülkenin sadece Güney Kutbuna yelken açmasını ve bir tür küresel rızası olmadan araştırmasını önlediği iddia edilen Antarktika Antlaşması var ve o zaman bile izin verilmesi oldukça zor olacak . Ve izin olsaydı, okuduğum bilgilerden tüm alanı keşfedemezdin. Şimdi Kuzey Kutbu’nun sözde çok daha hain bir çaba olduğu, ancak belirli alanlarda da yasaklandığı söyleniyor. Bu soru soruyor, neden keşfedemiyoruz? Ve sadece aşağıda genişleteceğim fiziksel keşiften bahsetmiyorum. Yani, bu alt bölümde her gün çok zaman harcıyorum ve daha fazla insanın bu gizliliği sorgulamamasına şaşırıyorum. Şimdi belirli bir komploya inandığımı söylemiyorum ama hepsini keşfetmek ve düşüncelerinizi ve teorilerinizi duymak eğlencelidir. Bununla birlikte, burada birkaç eğlenceli gerçek ve teori de var:

Google haritalarının belirli bölgelerde Kuzey ve Güney Kutbu’nu açıkça engellediği görülüyor. Bazı noktaların nerede basitçe “bir araya getirildiğini” veya bulanıklaştırıldığını veya sadece anomaliler olduğunu görebilirsiniz. Bu anormallikler ve bulanık alanlar vb. İle ilgili birçok video olduğu için kendinize bir göz atın ve YouTube’a göz atın.

Halka açık olarak tartışılan son büyük seferler uzun zaman önceydi ve bu da tuhaf görünüyor. Naziler de orada çok zaman geçirdi, bu yüzden onlar için yeterince büyüleyici bir şey oldu.

Jim Carey, çıkmaya çalıştığı simüle edilmiş bir dünyada yaşayan bir kişiyi anlatan bir film olan “The Truman Show” da rol aldı. Onu görmemiş olanlar için bozmayacağım, ancak aşağıdaki video birkaç klip kullanıyor ve film, dünyanın gerçekten nasıl şekillendiği hakkında bir fikre giriyor.

Geçmişte, bazı tarihçiler dünyanın düz veya içi boş olduğuna inanıyordu. Birçok harita aynı zamanda kutupların daha yakın zamanlarımızda buzsuz veya tropik bölge olduğunu tasvir etmektedir. Bazıları bu tropik bölgeleri yüzlerce yıl önce kendi gözleriyle gördüklerini iddia etti.

Farklı insanların kutuplara deliklerden “girebileceğini” tarif ettikleri Kuzey ve Güney Kutbu’nun geçmiş seferlerinden birçok hikaye var (içi boş dünya teorisini düşünün). Oldukça komik, düz dünyanın nedenlerinden biri, içi boş dünya teorisinin bazı insanları inandırmak için yakıt bulundurması, kutupların arkasındaki bu gizlilik.

Uzaydan ve uydulardan bile, kutuplara gelince ne yapabileceğimizle ve izlememizle sınırlıyız. Sadece bir sürü buz olsaydı garip görünüyor hey?

Bunu özetlemek gerekirse, her zaman büyülenmiştim ve kutupların neden kendi gözlerimiz için tam olarak izlememiz için sınırsız bir şey gibi göründüğüne şüpheyle baktım …. Neden? Dünyanın hemen hemen her yerinde belgeseller var, ancak kutuplar ….. Karşılaştırma yapmak için, en azından neden sadece 51. Bölgeye veya askeri üslere yürüyemeyeceğimiz söyleniyor, ancak kutupların açıklaması nedir? Ve benim gibi meraklı olanlar veya kutupların tarihi hakkında fazla bilgisi olmayanlar için, garip örneklerin tarihini ve kutupların gizliliğini de anlatan oldukça havalı bir video sağladım. Lütfen içi boş dünya ve geçmiş keşifler vb. Teorisini açıklayan bir göz atın. İster inanın ister inanmayın, harika bir videonun tadını çıkarın. Lütfen bana tüm düşüncelerini de ver !!

https://youtu.be/QE3hR3rMHOI

“Neden Sivillerin Kuzey / Güney Kutbu’nu Keşfetemediklerini Kabul Ediyoruz” için 56 yanıt

Ardahan merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-04-2020 15:23:10

Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 28-04-2020 18:40:40

Niğde merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun 28-04-2020 19:33:41

Gaziantep merkezden ben gaye. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 29-04-2020 00:33:23

Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-04-2020 01:49:49

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 03-05-2020 02:14:59

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-05-2020 18:46:34

Karabük merkezden ben doruk. Slm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 20:02:59

Ağrı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 08-05-2020 11:06:49

Bingöl merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-05-2020 14:34:19

Zonguldak merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:20:46

Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:57:25

Ordu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 14-05-2020 10:57:38

Gümüşhane merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:58:01

Sivas merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-05-2020 10:58:05

Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 10:58:29

Konya merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:58:38

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-05-2020 19:57:44

Adana merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 22-05-2020 03:16:55

Sivas merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sağolun 06-06-2020 07:36:18

Ardahan merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 13:41:09

Sivas merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 00:56:39

Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 28-06-2020 21:43:00

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, saolun 29-06-2020 09:50:53

Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, şukuladım 07-07-2020 17:25:13

Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:37:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir