SS: Başlığı çivilenmiş, silahlı protestocuların başkentte fırtına yaptığını ve gerçek bir güçle karşılanmadığını görüyorsunuz, ancak George Floyd’un öldürülmesi için barışçıl protestocular onu adalete teslim eden zalimlere çağırıyorlar.Bir Trump bayrağı görmüyorsunuz veya destekleri için gururlu vatanseverler çetesi. Başkenti saklayanlardan farklı olarak bu protestocular, protestolar arka arkaya karıştıkça göz yaşartıcı gaz ve kauçuk mermilerle karşılandı. Capitol binasında fırtına gördüğümüz insanlarla bu gücü asla göremezsiniz ve üzerlerinde silahlı silahlarla memurların yüzlerine bağırırsınız.

Neden?

Eğer gerçekten Amerikan özgürlüğü istiyorlarsa, herkes için olmalı, değil mi? Aslına bakarsanız bunlardan biri polis tarafından öldürülürse, cinayeti aynı şekilde protesto ederler miydi? Peki neden George Floyd için olmasın?

Bir zenci her öldürüldüğünde fikrini ne değiştirir? Tabii ki saç kesimi ve elmalardan daha önemli mi? Tüm hayatlar önemli mi?

Author

81 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, tebrikler 28-05-2020 14:06:55

4. Çorum merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 28-05-2020 14:16:14

5. Siirt merkezden ben banu. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, saolun 29-05-2020 06:25:35

6. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 01-06-2020 05:11:33

8. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-06-2020 23:57:49

9. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun 11-06-2020 03:15:34

10. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kars merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-06-2020 16:17:34

12. Şırnak merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-06-2020 01:26:37

13. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 28-06-2020 16:07:40

15. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Aydın merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 07-07-2020 12:43:02

17. selam arkadaşlar siten valla mükemmel, teraziye tıkladım

18. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2020 09:39:43

19. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

20. Trabzon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-07-2020 14:15:45

21. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 02-08-2020 22:06:52

22. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım

24. Mardin merkezden ben Aylin. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2020 08:56:09

25. merhaba arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Ağrı merkezden ben ziya. Mrb paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-08-2020 11:02:17

28. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

29. Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 07-09-2020 13:25:20

30. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 06:02:23

31. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 10-09-2020 17:20:21

32. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun

33. Uşak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 17:06:03

34. Bolu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun 16-09-2020 08:37:27

35. Balıkesir merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-09-2020 16:27:12

36. Zonguldak merkezden ben banu. Mrb siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 21-09-2020 19:39:54

37. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

38. Sinop dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 264

39. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 359

40. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

42. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

43. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-11-2020 16:26:13

44. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:21:58

45. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

46. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , banu – 316

47. Muğla dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 81

48. Artvin merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 31-12-2020 14:39:58

49. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 222

50. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 22:04:03

51. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 325

52. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

53. Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun 23-01-2021 01:14:12

54. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Merhaba siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 304

55. Kastamonu dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Selam siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 396

56. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 468

57. Çanakkale merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 01-03-2021 19:08:02

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 25

59. Bolu dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , Emine – 54

60. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 224

61. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , banu – 30

62. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım

64. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 14:40:00

65. Afyon dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 103

66. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 357

67. elif yılmaz Reply

Selam siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler

68. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , banu – 191

69. Konya merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 03:45:56

70. Slm paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

71. Trabzon dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Selamın aleyküm siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 71

72. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-05-2021 14:09:54

73. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 416

74. Bu konu : ” Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , hatice – 124

75. Siirt dan kimler var. Neden siyah bir adam gün ışığında polis tarafından öldürüldüğünde zulme karşı protesto eden vatanseverleri yan yana protesto etmiyorsunuz? Cinayet, tiranlığın nihai biçimlerinden biri değil mi? Neden George Floyd’un adaletini elde etmek için o fırtınayı başkenti enerjisinde tutmuyorlar? . Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link