İnternetin ana akım haline gelmesinin, cep telefonlarının “akıllı” telefonlara dönüşmesinin ve ikisini birleştirerek çoğunluk tarafından benimsenmesinin ne kadar sürdüğünü bir düşünün.

Ardından, 2020’nin başından bugüne (Temmuz 2020) işlerin ne kadar hızlı arttığını düşünün.

Ben miyim, yoksa sorumlu kişi neredeyse kavgacı bir panik içinde her şeyi aceleye getiriyor gibi mi görünüyor? Tüm toplumu mikro yönetimli, totaliter, hapishane gezegenine dönüştürmek için tüm hızıyla devam ediyor.

Ama neden? Duyguları ve ruhları olan insanlar bu tür kontrol seviyelerini umursamazlar. Sağ? Bunların hiçbirini yanınızda götüremezsiniz. Amaç ne?

ruhsuzlar mı? Sahiplenilmişler mi? Tekillik gerçekleşti mi? Gösteriyi süper bir yapay zeka mı yürütüyor? Şeytani varlıklar, gelişmiş yapay zeka, uzaylı, boyutlararası veya bir tür zamanda yolculuk yapan varlıklarla gizli bir savaşa mı giriyorlar?

Bana birileri ya da başka bir şey için çalışıyorlarmış gibi geliyor. Hayata değer vermeyen, ahlakı ve ruhu olmayan bir şey. Umursamayan veya bir insanın düşünebileceğinden başka nedenleri olan bir şey. Tamamen farklı düşünce süreçleri gibi.

Tüm kontrolün amacı ne? Diyelim ki her şeyi kontrol edebiliyorlar, hatta tek bir atoma kadar. Sonra ne?

Author

31 Comments

1. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? ” çok güzel. Slm sayfan valla güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 343

5. Siirt dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 340

6. Bilecik dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 243

7. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-07-2021 08:36:04

8. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun

9. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun

10. Bolu dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Selam siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 267

11. Merhaba herkese sayfan inanki güzel, twitter da paylaştım

12. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, tebrikler

13. Diyarbakır dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 33

14. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-07-2021 12:29:52

16. Iğdır dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Selam paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Hasan – 16

17. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun

18. Bartın dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Slm siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler , emin – 115

19. Ağrı dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 15

20. Hatay dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Selam web siteniz inanki iyi, sağolun , Hasan – 152

21. Hakkari merkezden ben hatice. Selamlar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 02:55:56

22. Uşak dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Selamlar siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 90

23. Kilis dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 338

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 322

25. Elazığ merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 31-08-2021 19:43:13

26. Bingöl dan kimler var. Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? . Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 400

27. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” Neden tptb kontrol aşımı konusunda bu kadar aceleci görünüyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 328

29. Iğdır merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-09-2021 22:43:07

30. Muş merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-09-2021 23:04:19

Write A Comment