Neden tüm komplo tartışmaları sansürlenmiyor?

Başlıkta soru.

Hükümetler, komplolarla ilgili tüm çevrimiçi tartışmaları tamamen susturmak için oldukça uzun bir süredir teknolojiye sahipler. Kullanıcıları kolayca izleyebilir ve çevrimdışı olarak da susturabilirler.

“Doğru” yapılırsa, hiç kimse daha akıllı olmaz veya en azından farkındalık küçük çevrelerle sınırlı kalır.

Bu neden olmuyor? Stratejik bir hareket mi? Yoksa çok mu zor / gerçekçi değil mi?

Başka bir deyişle, nasıl oluyor da pos yapabiliyorum

“Neden tüm komplo tartışmaları sansürlenmiyor?” üzerine 15 yorum

1. Kars merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 11-09-2020 17:22:19

2. Erzincan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım 11-09-2020 21:08:59

3. Bitlis merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 12-09-2020 02:47:50

4. İstanbul dan kimler var. Neden tüm komplo tartışmaları sansürlenmiyor? . Selamlar paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 199

5. Gaziantep dan kimler var. Neden tüm komplo tartışmaları sansürlenmiyor? . Selamın aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 417

Yorum yapın