Kategoriler
Genel

Neden Tüm Mahkumlar Masum & Cehaletiniz

Bu yazı yayınlandığında, tüm r / komplo QAnon, “Trump 2020”, siyasi aptallar, WikiLeaks hounds, hobi komplo teorisyenlerinin bunun tarafından öfkelenmesini istiyorum. O kadar çok bakıyorlar ve hala toplumumuzun bazı bölümlerinin normal olduğunu iddia ediyorlar mı? Peki. Size bir şeyler söyleyeyim.

Hapishanelerin içinde ölen, çatırdayan mahkumlar, sapkın davranışlarla suçladığımız ve herkese büyük bir tehdit oluşturduğumuz mahkumlardır. Sokakta nasıl davrandıklarını düşündüğüm için, hapishanenin onları uzak tutmanın yollarından biri olduğunu söyleyebilirim. Buna katledilenler, tecavüzcüler, soyguncular, hepsi bu müstahkem, konser duvarlarında. Bunun için tezahürat ediyor olabilirsiniz, “insanlığın” karanlık deliğinden ayrı olarak, kötü muamele ile sınırlı olduklarından çok mutlu olabilirsiniz. Orada neler olduğuna dair birkaç rapor okuduktan sonra (tecavüz, isabetler, cinayetler, OD’ler), sizi ele geçiren kişi için pişmanlık hissetmez misiniz? Onları affedebilir misin? Cevap muhtemelen hayır olacak ve muhtemelen tekrar yapabileceğini iddia edersiniz. Ancak, onları bizimki gibi olmayan ve silahı, parası olmayan ya da Amerika ya da ülkelerin çoğunluğu gibi yozlaşmış bir şey gibi bir dünyaya yerleştiriyorsunuz ve onları hoş, arkadaş canlısı, sevgi dolu, nazik ve açık dünyaya sokuyorsunuz. ailenizle insanları önemsiyorsanız, bu probleminiz olmazdı. Şimdi, o kadar çok “entelektüelin” burada çalışmak ya da iş gününün yarısı boyunca aklında olan cahil konular hakkında konuşmak için biraz zaman harcadığına eminim ve burayı yaymak için doğru yer olduğunu hissediyorum. Belki Epstein kendini öldürdü! Ne zaman odaklanmak ne komplo, şimdi her şeye bak, kimse gözlerini açmazsa hepimiz köleler olacağız! Tebrikler, r / komplo! Bununla birlikte, birisini öldüren bir adamın, doğduğu toplum onu ​​olmaya zorladığı için hapishaneye bağlı olmaması gerektiğini kabul ettiğinizde değiştirebilirsiniz. Hiçbir annenin veya babanın hayatında büyük olmadıklarını yarattılar. Okulda zorbalığa uğramış olabilirler ve şimdi okulda bir saldırıya devam etmeye karar veriyorlar. İki gün sonra ölümleri twitter, Instagram’da, sınıf arkadaşları tarafından değil, bununla ilgili şakalar yapmayı seven yabancılar tarafından alay ediliyor. Aileleri katlederken ve öldürürken Irak, Afganistan’da “Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri” nin emperyalist, sümüksü, kanlı ellerinde ne pişmanlık duyulmuyor. Tüm hayatınızı sadece futbol sever bir aptal tarafından sokaklarda kesilmek için yaşadığınızı hayal edin. Sanırım doğdukları hayat bu.

Bana bir iyilik yap, “komplo teorisyenleri”, üst üste üçüncü yıl için aldatılmaya çalışın. Teşekkürler.

“Neden Tüm Mahkumlar Masum & Cehaletiniz” için 23 yanıt

Balıkesir merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-05-2020 20:02:12

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:08:22

Bursa merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 11:31:04

Erzincan merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:31:48

Sakarya merkezden ben gaye. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 00:10:45

Osmaniye merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 28-06-2020 13:13:57

Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 00:07:39

Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2020 19:51:22

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 19-07-2020 11:59:25

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 15:23:21

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 30-07-2020 17:47:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir