Şu anda 50000’de 1’den azı, sadece% 100 koronaya atfedilebilen ölümleri saydığınızda bile ölüyor (ABD’deki birçok eyalet ve diğer birçok ülke, kalp krizi veya kanser veya diğer ölümlerden ölse bile herkese bir korona ölümü sayıyor sorunları), bağışıklık hakkında düşünmeliyiz. Şimdi enfekte olmak kışa göre çok daha az zararlı olabilir.

Author

81 Comments

1. Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 01-07-2020 09:42:18

3. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 03-07-2020 17:32:46

5. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 12-07-2020 08:23:40

6. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 14-07-2020 22:51:58

7. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Denizli merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-07-2020 03:52:24

9. Iğdır merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 24-07-2020 07:05:20

10. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

11. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

12. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 03-08-2020 08:33:08

14. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 02:55:32

15. Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, sağolun

16. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:48:22

17. Kütahya merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 09-08-2020 19:32:31

18. selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

19. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

20. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun

22. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 02:59:20

23. Kırşehir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 09-09-2020 01:33:11

24. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, şukuladım 16-09-2020 00:08:24

25. Selam herkese siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım

26. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

27. Muş merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-09-2020 20:45:40

28. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

29. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

30. Kars merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-09-2020 13:48:06

31. Selamın aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

33. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sağolun

34. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 287

35. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 49

36. Sakarya merkezden ben ali. Slm paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım 23-11-2020 23:47:50

37. Denizli dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , – 72

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 375

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 162

40. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 16-12-2020 22:29:19

41. Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Kilis dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 430

43. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 235

44. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Mrb web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 294

45. Bolu dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , gaye – 303

46. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 04-01-2021 17:30:07

47. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

48. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 251

49. Elazığ merkezden ben Emine. Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-01-2021 06:44:33

50. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , memo – 219

51. Bilecik merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 15-01-2021 07:25:36

52. Zonguldak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, sağolun 16-01-2021 06:57:43

53. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 51

54. Adıyaman dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ali – 311

55. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 19:00:59

56. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

57. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

58. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 149

59. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun

60. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

61. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 153

62. Merhabalar bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım

63. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

64. Düzce dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler , – 183

65. Bursa dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 72

66. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Merhaba herkese paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 191

67. Selamlar siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

68. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 447

69. Siirt dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 413

70. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , Hasan – 475

71. Kütahya dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, şukuladım , emin – 351

72. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, face de paylaştım 19-04-2021 14:26:25

73. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 359

74. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 453

75. Balıkesir dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 412

76. Bu konu : ” Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 245

77. Rize merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım 07-05-2021 04:30:45

78. Kırşehir dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Mrb sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 38

79. Antalya dan kimler var. Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 474

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link