Kategoriler
Genel

Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü

Şu anda 50000’de 1’den azı, sadece% 100 koronaya atfedilebilen ölümleri saydığınızda bile ölüyor (ABD’deki birçok eyalet ve diğer birçok ülke, kalp krizi veya kanser veya diğer ölümlerden ölse bile herkese bir korona ölümü sayıyor sorunları), bağışıklık hakkında düşünmeliyiz. Şimdi enfekte olmak kışa göre çok daha az zararlı olabilir.

“Neden tüm rrspire virüsleri yaz aylarında daha az etkiliyse, herkes düşünen maskeler hepimizi güvende tutar? İspanyol gribi çok hafifti ama kışın milyonlarca insanı öldürdü” için 5 yanıt

Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 01-07-2020 09:42:18

Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 03-07-2020 17:32:46

Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 12-07-2020 08:23:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir