Evet, UAP terimini kullanmıyorum… O boktan terim 2016’da çıktı.

Rapor, suratına atılan en büyük tokattı. YA DA BİZE ŞİMDİ CEVAP VERİN!

1. Uyduların karargah görüntülerini ne kadar yakın aldıklarını gördük ve bana 0 bilgimiz olduğunu mu söylüyorsunuz? kaltak, onları 7/24 izleyebilirsiniz.
  2. Bu teknoloji sadece tüm acıları sona erdirmekle kalmaz, aynı zamanda hepimizin müreffeh bir yaşam sürmesine izin verir; gov’dan kontrolü kaldırma

BU Orospu çocukları NE BİLECEĞİMİZ VE NELERİ BİLECEĞİMİZE NASIL KARAR VERDİLER? DOSYALARI AÇ kaltak!

…Willsuckyourmomoff tarafından gönderildi
[comments]

17 Comments

1. Bu konu : ” Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 91

2. Edirne dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Merhabalar siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 157

3. Tekirdağ merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 30-06-2021 01:34:07

4. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 30-06-2021 03:09:11

5. Bu konu : ” Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 428

6. Gaziantep dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 67

7. Mersin dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 390

8. Sivas dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 262

9. Erzincan dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 292

10. Bu konu : ” Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 483

11. Bu konu : ” Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 185

12. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, şukuladım

13. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım 15-08-2021 16:04:36

14. Gaziantep merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:52:08

15. Bartın dan kimler var. Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? . Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 108

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden UFO hakkında küresel bir soruşturma protestosu düzenlemiyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 6

17. Merhabalar web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment