O “küresel bir vizyoner” ve onunla birlikte gelen tüm dalkavuklar olarak savundu. DailyMail’de, bazı FOOL’un Trump’ın görevde olması nedeniyle onu “özgür dünyanın varsayılan lideri” olarak adlandırdığı bir yorumu bile okudum.

Ama nasıl olur da tam DRACONIAN yasalarını koyarken, polisi filme alamayacağınız bu “küresel güvenlik” saçmalığı gibi? Bu saçmalık yüzünden tüm insanların hayatlarının risk altında olacağını hayal bile edemiyorum ve en acımasızlığı görecek insanların fakir, orta sınıf ve azınlık vatandaşları olacağını garanti edebiliriz.

Joe Biden ve Kam-LA onu neden çağırmıyor? anlamadım. Trump bu tür şeyler hakkında alenen KASALI olsa bile, onu vatana ihanetten asmaya çağıracaklardı. Şimdi durum böyle mi? TRUMP yapmadığı sürece, tamam mı? Uluslararası Af Örgütü nerede? AOC nerede?

Sanırım, küresel bankacılık karteline ait olmanın avantajları var …. Bu, önümüzdeki 4 yıl içinde eyalet tarafında, buraya nelerin * gelebileceğine * dair bir uyarıdır ..

Author

31 Comments

1. Bartın merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-11-2020 09:11:26

2. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım

3. Tokat dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 103

4. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

6. Nevşehir dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 104

7. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 116

9. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 342

10. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , emin – 476

12. Mersin merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-12-2020 14:01:24

13. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 11:14:18

14. Manisa dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 225

15. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 19:22:00

16. Selam web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 315

18. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 479

19. Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 253

21. Adana merkezden ben gaye. Mrb web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler 03-02-2021 23:20:43

22. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , banu – 271

23. Antalya dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 465

24. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. Gümüşhane dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . Selam siten yeminle hayran edici, saolun , ali – 229

26. Sinop dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 436

27. Muş merkezden ben ali. Mrb web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 26-02-2021 21:45:11

28. Bu konu : ” Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 51

29. Karaman dan kimler var. Neden “Uluslararası Topluluk” Emmanuel Macron’u DRACONIAN “küresel güvenlik” yasası için çağırmıyor? = FİLM POLİSİ YOK !!! . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 348

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link