Kategoriler
Genel

Neden WW3 olmayacak.

Çünkü WW2 hiç bitmedi! Şok edici! Fakat tarihi anlarsanız … aynı sonuca varacaksınız. Komünistler, Paperclip operasyonu ile ABD’nin derin devletini devraldı.

Hitler yeni Arjantin’e gitti. Ve arjantin suuuuper nazi’dir (arjantin’de sahilden kıyıya yaşamış ve seyahat eden herkes ne olduğumu bilir).

Şimdi, komünler yeniden dünyayı ele geçirmeye çalışıyorlar. Bu apaçık.

Bununla birlikte, Amerika çöktüğünde Çin ile bir savaş olacak. Felaket bir olay meydana geldikten sonra Çin ABD’yi istila edebilir. Bu bir spekülasyon.

Gelecekteki bir WW3’e inanmakta o kadar hızlı olmazdım. Aslında bir saniye bile almıyorum. Savaş, tabi. Başka bir Irak mı? Meh, belki.

Demek istediğim, henüz orada değiliz. Başka bir kırmızı bayrağa ihtiyacımız var.

Ww2 hiç sona ermedi, sadece saklandılar! Hepsi bu. Sadece bize daha güçlü gelmek için saklandılar.

“Neden WW3 olmayacak.” için 5 yanıt

Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sağolun 27-07-2020 17:56:05

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2020 20:47:20

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-07-2020 00:01:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir