bu dünyada tüm yaşam formu karbondur.

karbonda 6 proton, 6 elektron ve 6 nötron vardır. 666. Belki buraya, tanrıların gözünde kurtarmaya değer olup olmadığımızı veya kötü olup olmadığımızı belirlediği için ruhlarımızın yok olup olmadığını görmek için bir test olarak gönderiliyoruz.

şeytan cehenneme hükmeder, ama şeytan da yeryüzüne hükmeder. Yani dünya / cehennem aynı.

Author

13 Comments

1. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Ankara merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-03-2021 07:42:38

3. Bu konu : ” neden zaten cehennemde olduğumuzu düşünüyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, teşekkürler , Emine – 413

4. Samsun dan kimler var. neden zaten cehennemde olduğumuzu düşünüyorum . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 282

5. Bu konu : ” neden zaten cehennemde olduğumuzu düşünüyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 352

6. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. neden zaten cehennemde olduğumuzu düşünüyorum . Selam paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 427

7. Edirne merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 21-03-2021 04:38:44

8. Bilecik dan kimler var. neden zaten cehennemde olduğumuzu düşünüyorum . Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 162

9. Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, şukuladım 16-04-2021 14:59:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link