Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi.

SSR wiki sayfasında Nedfausa’nın katılımını ayrıntılarıyla anlatan ileti dizisini yayınladım. Wikieditör Hintli bir sinema editörü cyphoidbomb arasında gölgeli bir bağlantıyla karşılaştım. 24 saat içinde Nedfausa wiki / twitter hesabını sildi, ancak yaptığı düzenlemeler herkesin okuması için.

Bu hesap Aralık 2019’da oluşturuldu. Bu Amerikan Norveçlisinin ilgisini çekerek Norveç’in tek bir sayfasını asla düzenlemedi, ancak SSR, Rhea Chakraborthy, Delhi isyanları, Aditya thakray, Salman Khan, Sonia Gandhi, Sooraj pancholi ve daha birçok Hint sayfasının editörlüğünü yaptı.

İşte araştırmam: https://www.reddit.com/r/JusticeforSSR/comments/k03jdl/curious_case_of_wikieditors_policing_on_ssr/

Burada yapılan okuması kolay özet: https://www.reddit.com/gallery/k2iwf5

İşte sayfalarının bağlantısı: https://xtools.wmflabs.org/ec/en.wikipedia.org/NedFausa

Onun dBigXray adında yasaklanmış bir wiki editörünün kuklası olduğundan şüpheleniyorum. Bu alt bölümde söz konusu tartışmalara şahit oldum.

“Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi.” üzerine 32 yorum

1. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 438

2. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 156

3. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ziya – 218

4. Ankara dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 159

5. Çorum dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , mehmet – 132

6. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, saolun , hatice – 263

7. Sinop dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 17

8. Erzurum merkezden ben . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-12-2020 02:36:15

9. Trabzon dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , – 391

10. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 15:45:44

11. Çorum dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 93

12. Rize dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 48

13. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 493

14. Batman dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 381

15. Niğde dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 46

16. Adana dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 283

17. Rize merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 17:21:58

18. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 372

19. Bartın dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 364

20. Çankırı dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 211

21. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 299

22. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-02-2021 22:51:05

23. Muş dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selam siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 271

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 124

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link