SSR wiki sayfasında Nedfausa’nın katılımını ayrıntılarıyla anlatan ileti dizisini yayınladım. Wikieditör Hintli bir sinema editörü cyphoidbomb arasında gölgeli bir bağlantıyla karşılaştım. 24 saat içinde Nedfausa wiki / twitter hesabını sildi, ancak yaptığı düzenlemeler herkesin okuması için.

Bu hesap Aralık 2019’da oluşturuldu. Bu Amerikan Norveçlisinin ilgisini çekerek Norveç’in tek bir sayfasını asla düzenlemedi, ancak SSR, Rhea Chakraborthy, Delhi isyanları, Aditya thakray, Salman Khan, Sonia Gandhi, Sooraj pancholi ve daha birçok Hint sayfasının editörlüğünü yaptı.

İşte araştırmam: https://www.reddit.com/r/JusticeforSSR/comments/k03jdl/curious_case_of_wikieditors_policing_on_ssr/

Burada yapılan okuması kolay özet: https://www.reddit.com/gallery/k2iwf5

İşte sayfalarının bağlantısı: https://xtools.wmflabs.org/ec/en.wikipedia.org/NedFausa

Onun dBigXray adında yasaklanmış bir wiki editörünün kuklası olduğundan şüpheleniyorum. Bu alt bölümde söz konusu tartışmalara şahit oldum.

Author

55 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler , gaye – 438

3. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 156

4. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ziya – 218

5. Ankara dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 159

6. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Çorum dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , mehmet – 132

9. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, saolun , hatice – 263

10. Sinop dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 17

11. Erzurum merkezden ben . Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-12-2020 02:36:15

12. Trabzon dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , – 391

13. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 15:45:44

14. Merhabalar sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Çorum dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 93

16. Rize dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 48

17. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 493

18. Edirne merkezden ben ziya. Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 12-01-2021 18:52:27

19. Batman dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 381

20. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

21. Niğde dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 46

22. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 283

23. Rize merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 17:21:58

24. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 372

25. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 364

26. Çankırı dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 211

27. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 299

28. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-02-2021 22:51:05

29. Muş dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selam siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 271

30. Kahramanmaraş dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 124

31. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

32. Batman dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 332

33. Malatya dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamlar web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , ziya – 491

34. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar web siten inanki hayran edici, teşekkürler 21-03-2021 01:42:02

35. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Mersin dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, sağolun , Aylin – 79

37. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

38. Kars merkezden ben . Merhabalar sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım 19-04-2021 17:30:57

39. Kocaeli merkezden ben memo. Slm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2021 08:05:11

40. Selam sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

41. Afyon dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , – 150

42. Sivas merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2021 19:07:55

43. selamun aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

44. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 70

45. Aydın dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Slm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 237

46. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 152

47. Kocaeli dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 357

48. Çorum dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 397

49. Bu konu : ” Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok iyi, teşekkürler , ali – 118

50. Erzincan dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Slm web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 214

51. Niğde dan kimler var. Nedfausa wikipedia Nowergian kökenli Amerikalı Nedfausa, bu gönderiden sonra wikipedia / twitter’daki profilini sildi.SSR sayfasını birçok Hint sayfasıyla birlikte düzenledi. . Selamlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link