Kategoriler
Genel

‘NEFES ALAMIYORUM’, Covid-19 ve George Floyd’un büyüsü

Bunu burada mı yoksa r / okült olarak mı yayınlayacağımı bilmiyordum – her ikisinin de burada alakalı olduğunu düşünüyorum. Bir ‘korona virüsü’ salgını sırasında akciğerlere saldıran ve kelimenin tam anlamıyla insanları boğuluyormuş gibi hissettiren bir hastalık olduğunu fark edemiyorum, insanlar #hashtagging ve ‘NEFES ALAMIYORUM’ kelimeleriyle işaretler yapıyor . Bu son 2 gün her yem üzerinde sıvalı, ve eminim bu BLM mesajı taşıyan ifade olmaya devam edecektir. Bildiğimiz gibi kelimeler çok fazla güce sahip ve bu bir büyü. Bu büyüyü özgürlük için mücadele adına kendimiz yapıyoruz.

Benzer bir notta, ‘George Floyd’ ve ‘Nefes alamıyorum’ da numerolojide 33 numaraya ekleniyor.

siz ne düşünüyorsunuz?

“‘NEFES ALAMIYORUM’, Covid-19 ve George Floyd’un büyüsü” için 19 yanıt

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-06-2020 15:28:10

Antalya merkezden ben ziya. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2020 18:52:32

Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 24-06-2020 09:25:00

Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 29-06-2020 23:20:22

Iğdır merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:22:00

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2020 21:09:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir