Nasıl oluyor da her virüs veya bakteri tükürük veya kan yoluyla tespit edilebiliyor ve yine de bu “yeni” virüs beyninizin derinliklerine neyin girdiğini bilen bir tanrının sokulmasını gerektiriyor?

Kulağa çok çılgınca gelmeden, koyun beynine bir şey yerleştirme olasılıkları olduğunu öne sürmek istiyorum.

Senin düşüncelerin?

Author

38 Comments

1. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inanki dikkat çekici, tebrikler 09-02-2021 14:25:50

2. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-02-2021 14:25:50

3. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Tunceli merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-02-2021 15:37:30

5. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 347

7. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun

9. Iğdır merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-02-2021 06:09:10

10. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, şukuladım 23-02-2021 04:48:25

11. Muş merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler 24-02-2021 16:20:58

12. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun , doruk – 257

13. İzmir merkezden ben . selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, teşekkürler 06-03-2021 20:50:17

14. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 456

15. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki güzel, saolun , doruk – 453

16. Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, saolun 15-03-2021 22:42:36

17. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , memo – 3

19. Bayburt dan kimler var. Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? . Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 434

20. Isparta merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 02-04-2021 18:30:03

21. Giresun merkezden ben . Merhabalar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-04-2021 11:17:52

22. Tunceli merkezden ben hatice. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-04-2021 00:46:19

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 23

24. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 66

25. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 28-04-2021 00:11:54

26. Slm siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. Bingöl merkezden ben gaye. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-05-2021 15:56:57

28. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 22:11:25

29. Edirne dan kimler var. Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? . Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 129

30. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 10-05-2021 03:12:01

31. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-05-2021 14:29:42

32. Slm web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

33. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok güzel, saolun 23-05-2021 18:05:03

34. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , memo – 90

35. Bu konu : ” Nefes Yoluyla Yayılan ve Enfekte Olan İnsanın Tanıdığı Çoğu Bulaşıcı Virüsü Test Etmek İçin Neden Burnunuzun Derinliklerine Bir Çubuk Eklemek Zorundalar? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 381

36. Ordu merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 17-06-2021 00:25:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link