Kaldırılan içeriği incelemek için başka bir seçenek de Revedit kullanıcı sayfası. İle içerik kaldırma işlemlerinden haberdar olun gerçek zamanlı uzantı

.

Üst yorumcu, bu yorumu kaldırmak için ‘sil’ ile yanıt verebilir. Bu bot yalnızca yetkili alt dizinlerde çalışır. Bu aracı desteklemek için, profilinizde yayınlayın ve seçin ‘profili sabitle’

r/reddit | destek ^ben | ^paylaş & ‘toplu iğne ile ^profil’

30 Comments

1. Tokat dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Mrb siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 301

2. Kayseri dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 315

3. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, şukuladım 02-08-2021 22:53:55

4. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, teşekkürler 03-08-2021 05:05:07

5. Tokat dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 366

6. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 445

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 74

8. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 63

9. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Slm sayfa yeminle iyi, teşekkürler , Gürbüz – 3

10. Yalova merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler 06-08-2021 10:25:03

11. Bitlis dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Selamlar siten harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 491

12. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , ziya – 226

13. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler , Gürbüz – 428

14. Ardahan dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Slm web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 370

15. selam arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Kırklareli merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 21-08-2021 02:08:43

17. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

18. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, şukuladım 24-08-2021 20:20:31

19. Muş dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Selamlar paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 150

20. Bayburt merkezden ben . Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-08-2021 00:15:22

21. Manisa dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Merhabalar paylaşımınız valla iyi, şukuladım , emin – 408

22. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 241

23. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, saolun , ahmet – 282

24. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

25. Erzurum merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, saolun 31-08-2021 18:39:03

26. Denizli dan kimler var. Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı . Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 78

27. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler , Emine – 453

28. Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-09-2021 17:15:16

29. Muş merkezden ben . Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 15-09-2021 18:59:58

30. Bu konu : ” Nefret söylemi nedeniyle r/politikadan yasaklandı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 29

Write A Comment