Çoğu alt dizin ya anlatıya aykırı olan herhangi bir covid gönderisini tamamen yasaklıyor.

Gönderiler yasaklanmamışsa, geçerli tartışmalar ve gönderiler olabilecek diğer yorumların altındaki “aylık covid mega” başlığına yorum olarak konulmak üzere kaldırılır.

Burada izin verilir. O zaman burada da karışık bir sürü tuhaf gönderi var. Bu, geçerli gönderilerden uzaklaşır.

Dezenformasyonun en güzel hali.

50 Comments

1. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 174

2. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 479

3. Muğla dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 439

4. Tokat dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ahmet – 430

5. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 439

6. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 135

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 227

8. Trabzon dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 111

9. Aydın dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Selamlar web siten süper ötesi güzel, sağolun , Emine – 126

10. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım

11. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, sağolun

12. Tekirdağ merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, saolun 22-07-2021 22:32:15

13. Bursa merkezden ben ali. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 22:34:24

14. Selam web siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

15. Malatya dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Selam web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 220

16. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 98

18. Batman dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 47

19. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Tekirdağ merkezden ben emin. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 22-07-2021 23:08:58

21. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, tebrikler , emin – 204

22. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , banu – 140

23. Edirne dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 8

24. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , emin – 42

25. Adıyaman merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 22-07-2021 23:28:59

26. Ardahan dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , Hasan – 91

27. Antalya dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Merhabalar siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler , ali – 67

28. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 301

29. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 02:37:27

30. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 4

31. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Yozgat merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-07-2021 13:36:40

33. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selam siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 301

34. Tunceli merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 29-07-2021 07:07:47

35. Kilis merkezden ben Emine. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 03-08-2021 20:52:33

36. Rize dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 94

37. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 09-08-2021 21:50:55

38. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

39. Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

40. Isparta merkezden ben ali. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-08-2021 01:05:51

41. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-08-2021 01:50:18

42. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 378

43. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha mükemmel, saolun , – 293

44. Bu konu : ” Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz iyi, saolun , hatice – 192

45. Tunceli merkezden ben Hasan. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-09-2021 00:37:00

46. Isparta dan kimler var. Negatif aşı gönderilerinin gidebileceği çok az alt dizin var. . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , mehmet – 382

47. Düzce merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2021 17:35:49

Write A Comment