Kategoriler
Genel

Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu.

Buraya daha önce altın çağına yol açacak bir enerji değişiminin nasıl meydana geldiği hakkında yayınladım. Geçenlerde ilginç bir şey öğrendim. Bu enerji kaymasının bir kısmı, fiziksel dünyayı şu anda olduğundan çok daha az yoğun hale getireceğidir. Bunu yapmanın bir yolu, insanların negatif enerjiyi serbest bırakmasını sağlamaktır. Çok fazla negatif enerji bıraktığımda daha hafif hissettiğimi fark ettim. Frekansımı yükselttiğimde kendimi daha hafif hissediyorum. Neredeyse yerçekimi azalmış gibi. İşte benim teorim. Bence dünyada meydana gelen ve insanların haberlerde gördükleri tüm olumsuz saçmalıklar onları korkutmak için orada değil, böylece daha kolay kontrol edilebilirler. Sanırım orada çünkü insanlar çok fazla negatif enerjiye maruz kaldıklarında daha ağır ve daha yoğun oluyorlar. Bu da onları kontrol etmeyi kolaylaştırır. Bu tavşan deliği bilgisinde gerçekten derin. Bunu yapmanın bir başka yolu, seçkinlerin peşinde olduğu olumsuz saçmalıklardan kasıtlı olarak sızmaktır. Sonra komploları araştıran insanlar bunu duyar ve duygusal olarak etkilenirler ve bu da onların daha yoğun olmalarına neden olur. Ayrıca elitlerin yaptığı birçok insan kurban ritüeli gezegeni daha yoğun hale getirmek ve frekansı düşürmek olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen bu ritüelleri genellikle ley hatlarında yapıyorlar. Bunlar bilmenizi istemedikleri şeyler. Çözüm, olabildiğince negatif enerji bırakmak (yapmak kolay bir şey değil, mümkün) ve frekansınızı yükseltmektir. Ve olumsuz bilgilerden mümkün olduğunca kaçınmak için. Cahil olmayın ama tüm günü haberleri izleyerek de geçirmeyin. Dediğim gibi bu tavşan deliği bilgisinde gerçekten derin. Çok az insan bunu biliyor ve daha azı bunun hakkında konuşacak. Yani bana ne düşündüğünüzü bildirin.

“Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu.” için 26 yanıt

Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-05-2020 15:07:24

İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler 19-05-2020 16:23:57

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 20-05-2020 01:08:29

Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 10:09:11

İstanbul merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-05-2020 19:32:51

Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-06-2020 16:24:58

Bartın merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2020 08:10:33

Malatya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-07-2020 05:56:03

Nevşehir merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 04-08-2020 16:41:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir