Buraya daha önce altın çağına yol açacak bir enerji değişiminin nasıl meydana geldiği hakkında yayınladım. Geçenlerde ilginç bir şey öğrendim. Bu enerji kaymasının bir kısmı, fiziksel dünyayı şu anda olduğundan çok daha az yoğun hale getireceğidir. Bunu yapmanın bir yolu, insanların negatif enerjiyi serbest bırakmasını sağlamaktır. Çok fazla negatif enerji bıraktığımda daha hafif hissettiğimi fark ettim. Frekansımı yükselttiğimde kendimi daha hafif hissediyorum. Neredeyse yerçekimi azalmış gibi. İşte benim teorim. Bence dünyada meydana gelen ve insanların haberlerde gördükleri tüm olumsuz saçmalıklar onları korkutmak için orada değil, böylece daha kolay kontrol edilebilirler. Sanırım orada çünkü insanlar çok fazla negatif enerjiye maruz kaldıklarında daha ağır ve daha yoğun oluyorlar. Bu da onları kontrol etmeyi kolaylaştırır. Bu tavşan deliği bilgisinde gerçekten derin. Bunu yapmanın bir başka yolu, seçkinlerin peşinde olduğu olumsuz saçmalıklardan kasıtlı olarak sızmaktır. Sonra komploları araştıran insanlar bunu duyar ve duygusal olarak etkilenirler ve bu da onların daha yoğun olmalarına neden olur. Ayrıca elitlerin yaptığı birçok insan kurban ritüeli gezegeni daha yoğun hale getirmek ve frekansı düşürmek olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen bu ritüelleri genellikle ley hatlarında yapıyorlar. Bunlar bilmenizi istemedikleri şeyler. Çözüm, olabildiğince negatif enerji bırakmak (yapmak kolay bir şey değil, mümkün) ve frekansınızı yükseltmektir. Ve olumsuz bilgilerden mümkün olduğunca kaçınmak için. Cahil olmayın ama tüm günü haberleri izleyerek de geçirmeyin. Dediğim gibi bu tavşan deliği bilgisinde gerçekten derin. Çok az insan bunu biliyor ve daha azı bunun hakkında konuşacak. Yani bana ne düşündüğünüzü bildirin.

Author

91 Comments

1. Siirt merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-05-2020 15:07:24

2. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler 19-05-2020 16:23:57

3. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 20-05-2020 01:08:29

4. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 10:09:11

5. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Burdur merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-05-2020 05:00:44

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-05-2020 19:32:51

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

9. Denizli merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım 08-06-2020 00:48:33

10. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-06-2020 16:24:58

11. Selam herkese web siten inanki iyi, linkedinde paylaştım

12. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

16. Bartın merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım 07-07-2020 08:10:33

17. Malatya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-07-2020 05:56:03

18. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, şukuladım

19. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

20. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Bayburt merkezden ben ziya. Slm web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 04-08-2020 15:50:50

23. Nevşehir merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 04-08-2020 16:41:29

24. Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Adana merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 25-08-2020 07:52:13

28. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun

29. Burdur merkezden ben doruk. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-09-2020 10:29:11

30. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 07:39:28

31. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

32. Antalya merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 09:03:54

33. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam siten inanki hayran bıraktı, saolun 26-09-2020 21:11:45

34. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, şukuladım

35. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

36. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, tebrikler

37. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

38. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

39. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 228

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 254

42. Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

43. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 01-11-2020 16:28:04

44. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

45. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 149

46. Iğdır dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 263

47. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 287

48. Niğde dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 465

49. Tekirdağ dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 384

50. Kırıkkale dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Merhabalar web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , banu – 109

51. Siirt dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , ziya – 215

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 299

53. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-12-2020 12:20:53

54. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 89

55. Selam sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

56. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 328

57. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun , Emine – 282

58. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 13-01-2021 06:09:01

59. Erzurum merkezden ben doruk. Slm siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 02:39:06

60. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 115

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki iyi, sağolun , Gürbüz – 153

62. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

63. Elazığ dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 134

64. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 370

65. Şırnak dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 87

66. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 134

68. Antalya dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Slm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 109

69. Erzincan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, saolun 27-03-2021 10:28:08

70. Tokat merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, saolun 29-03-2021 11:12:31

71. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

72. Adana dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Selam paylaşım harbiden güzel, şukuladım , memo – 107

73. Burdur dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Slm sayfan vallaha hayran edici, sağolun , ziya – 44

74. Aydın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, saolun 24-04-2021 19:52:08

75. Aydın dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ali – 65

76. Düzce merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 30-04-2021 00:05:25

77. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , banu – 114

78. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, şukuladım , mehmet – 246

79. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , ali – 305

80. Konya dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 493

81. Antalya dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Slm paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , Emine – 337

82. Kütahya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-05-2021 09:07:12

83. Mardin dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 479

84. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

85. Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, tebrikler , banu – 21

86. Aksaray dan kimler var. Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 260

87. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Negatif enerji ve fiziksel dünyanın neden bu kadar yoğun olduğu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 284

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link