SS #: Bir Zerohedge makalesine yapılan bir yorumda, bazı kullanıcılar Kamala Harris’i “Negatif Karizma”.

Bu kelime kombinasyonunu daha önce hiç görmemiştim ve etrafımda içgüdüsel bir tiksinti duyduğum birçok insanın da bu tür “Negatif Karizma” özelliğine sahip olduğunu düşünüyorum.

Filmi hatırla Onlar yaşıyor ?

Bu film bu tür bir şeyi mi yakaladı? Negatif Karizma belirli bir his?

GERÇEK Karizması kimde var?

YANLIŞ POZİTİF Karizması kimde var? (Gerçek hissediyor, ama numara mı?)

NEGATİF Karizması Kimlerde Var?

Sezgisel olarak mı hissetmek İnternette ve ötesinde skandallarda defalarca ortaya çıkan bazı insanlardan bir şey?

Hepimizin altıncı hissi mi var ????

Kim sizi içgüdüsel olarak CREEPS ???*

Author

96 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

2. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım

3. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 15-08-2020 05:51:34

5. Mrb siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

7. Tokat merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2020 18:54:11

8. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2020 20:18:13

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, facebookta paylaştım

12. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-09-2020 22:11:47

14. Selamlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. elif yılmaz Reply

Selam siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

17. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 73

19. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

20. Kırşehir dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 353

21. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-10-2020 19:16:46

22. Osmaniye dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden güzel, sağolun , banu – 169

23. Ankara dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 330

24. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım

25. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-12-2020 08:40:16

26. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 265

27. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, sağolun , Gürbüz – 252

28. Mersin dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 470

29. Tokat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-12-2020 14:02:57

30. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 247

31. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 378

32. Burdur dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, tebrikler , hatice – 465

33. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

34. Tokat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-12-2020 18:44:25

35. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 354

36. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

37. Ankara dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , memo – 273

38. Tokat dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, saolun , – 12

39. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 363

40. Isparta dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , emin – 21

41. Muş merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden güzel, sağolun 15-01-2021 17:06:43

42. Bursa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 02:28:44

43. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 356

44. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 255

45. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 61

46. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 14

47. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 27-01-2021 06:01:01

48. Samsun merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 31-01-2021 21:09:29

49. Diyarbakır dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selam sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 450

50. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım

51. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 28

52. Selam paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım

53. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 430

54. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 308

55. Bolu merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-02-2021 15:46:24

56. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , hatice – 435

57. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

58. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 44

59. Antalya dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selamlar sayfan cidden hayran edici, şukuladım , Emine – 254

60. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 24-03-2021 13:20:26

61. Rize merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 03-04-2021 07:57:56

62. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 208

63. Karabük merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle güzel, teşekkürler 10-04-2021 21:03:34

64. Kütahya merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler 12-04-2021 21:33:21

65. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

66. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 307

67. Sakarya merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 00:40:07

68. Nevşehir merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-04-2021 01:01:19

69. Sinop dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 143

70. Sivas dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 229

71. Balıkesir dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 446

72. Tekirdağ dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 330

73. Van dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 2

74. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, sağolun , mehmet – 167

75. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 24-05-2021 22:11:06

76. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Slm sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 208

77. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-06-2021 02:47:53

78. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 150

79. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler

80. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 272

81. Mrb sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

82. Bartın dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 417

83. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , mehmet – 7

84. Çorum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 03-07-2021 01:37:46

85. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , Emine – 421

86. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , gaye – 346

87. Isparta dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhabalar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 349

88. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 375

89. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 157

90. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 331

91. Ordu merkezden ben gaye. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-07-2021 10:56:08

92. Kırklareli merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-07-2021 11:55:06

93. Bilecik dan kimler var. Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? . Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 83

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link