Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ?

SS #: Bir Zerohedge makalesine yapılan bir yorumda, bazı kullanıcılar Kamala Harris’i “Negatif Karizma”.

Bu kelime kombinasyonunu daha önce hiç görmemiştim ve etrafımda içgüdüsel bir tiksinti duyduğum birçok insanın da bu tür “Negatif Karizma” özelliğine sahip olduğunu düşünüyorum.

Filmi hatırla Onlar yaşıyor ?

Bu film bu tür bir şeyi mi yakaladı? Negatif Karizma belirli bir his?

GERÇEK Karizması kimde var?

YANLIŞ POZİTİF Karizması kimde var? (Gerçek hissediyor, ama numara mı?)

NEGATİF Karizması Kimlerde Var?

Sezgisel olarak mı hissetmek İnternette ve ötesinde skandallarda defalarca ortaya çıkan bazı insanlardan bir şey?

Hepimizin altıncı hissi mi var ????

Kim sizi içgüdüsel olarak CREEPS ???*

“Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ?” üzerine 20 yorum

1. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2020 20:18:13

2. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-09-2020 22:11:47

3. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Negatif Karizma – Bu bir şey mi? Sizi gerçekten ürküten görünür insanlar var mı? DSÖ? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 73

Yorum yapın