Bu zamana kadar hepimiz Mandela etkisini duyduk. Tavşan deliğine binmekten çekinmeyin.

Mandela etkilerinin sayısız örneği var ama benim için en dikkat çekici olanı tezgahın meyvesi. Kahrolası bereket var ve ben bunu biliyorum.

Aklıma mantıklı gelen tek açıklama, Nelson Mandela’nın tezgahların meyvelerinde kullanılan malzemeye alerjisi olduğuydu.

Nelson’ın öldüğü hapishane, dokuma tezgahının iç çamaşırlarını kullanıyordu.

Yani basit cevap, Nelson Mandel dokuma tezgahının meyvelerini daha rahat hale getirmek için hapishanede bir zaman makinesi yarattı.

ama zaman makinesi shrodingers… Onu kullanırken öldü, ama aynı zamanda onu hayata döndürerek zamanda geri gönderdi. Bu yüzden bazılarımız onun hapishanede öldüğünü hatırlıyor ama gerçekte öyle değil.

23 Comments

1. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 21-08-2021 10:04:14

2. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Van merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 21-08-2021 10:11:57

4. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler 21-08-2021 10:19:05

6. Bu konu : ” Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım , emin – 78

7. Antalya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-08-2021 12:42:57

8. Gaziantep merkezden ben emin. Selamlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-08-2021 14:18:38

9. Malatya dan kimler var. Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. . Merhabalar siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 457

10. Bu konu : ” Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 99

11. Bu konu : ” Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 246

12. Iğdır dan kimler var. Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. . Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 334

13. Bu konu : ” Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , doruk – 88

14. Ağrı dan kimler var. Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. . Selamın aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 239

15. Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 10:47:59

16. selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Çorum dan kimler var. Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. . Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 131

18. Muğla merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 05-09-2021 15:54:39

19. Yalova dan kimler var. Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 275

20. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Nelson Mandela, dokuma tezgahının iç çamaşırının meyvesine alerjisi vardı. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 184

Write A Comment