Kategoriler
Genel

Nelson Mandela’nın Torununun Önderliğindeki Birleşmiş Milletler Projesi 2030’a kadar ‘İnsanlık İçin Yeni Bir Dünya Düzeni’

Jayme Illien (BM’nin Irak Danışmanı olduğu iddia ediliyor) ve Ndaba Mandela (Nelson Mandela’nın torunu) sözde çabadan sorumlu:

“Birleşmiş Milletler Yeni Dünya Düzeni Projesi, 2008 yılında kurulan ve Jayme Illien ve Ndaba Mandela tarafından yönetilen yeni bir ekonomik paradigmayı, yeni bir siyasi düzeni ve daha geniş bir biçimde yeni bir dünya düzenini geliştirmek için küresel, üst düzey bir girişimdir. BM’nin 2030’a kadar Küresel Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşan insanlık ve 2050’ye kadar Dünya’daki tüm yaşamın mutluluğu, refahı ve özgürlüğü için. “

Kim sahipse https://unnwo.org bu ikisinin isimlerini ‘Hakkında’ bölümünden temizledi, ancak neyse ki bir arşivlenmiş sürüm siteyi gösteren 5/9/20 tarihinden itibaren

Peki, Jayme Illien kim? Tamamen emin değilim, ama işte bir Fotoğraf BM kimlik kartı.

Ve Mandela ve Birleşmiş Milletler’den bahseden iki Business Insider makalesi:

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/united-nations-mandela-illien-gallardo-call-on-all-people-nations-to-adopt-happytalism-as-new-economic-paradigm-replacing- eskimiş-kapitalizm-sosyalizm-için-Temmuz-18-nelson-Mandela-day-2.019-1028363726

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/unidohappiness-founder-illien-touches-down-at-nato-21st-international-economics-and-security-conferenceunited-nations-happiness-day-founder-former- BM-ırak-danışman-ve-cia-işe-jayme-Illien-1002313381

İkinci bağlantıdan bir pasaj:

“Birleşmiş Milletler danışmanı olarak İllien, yoksulluğun ortadan kaldırılması, gıda güvenliği ve finansal sistem düzenlemesi gibi bir dizi konuda çalıştı. Güvenlik boyutunda İllien, küçük silah ticaret anlaşması, kimyasal silah konvansiyonu, nükleer silahsızlanma ve paralı askerler üzerinde çalıştı.

“Birleşmiş Milletler Irak danışmanı olarak görev yapmadan önce, Illien, ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı’nın (CIA) gizli subay programında adaydı.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından işe alınmadan önceIllien, Deutsche Bank’ın 180 ülkede yıllık 768 milyar doların üzerinde işlemle yüksek net değere sahip müşterilere, finansal riskten korunma fonlarına ve gelişmekte olan piyasa finans kurumlarına hizmet veren online para ticareti hizmeti olan dbFX’in Global Başkanı oldu. Illien, Swissquote Bank’ın başarılı bir şekilde satın alınmasından önce Gelişmiş Döviz Piyasaları CEO’su olarak görev yaptı. “

Öyleyse, ‘Birleşmiş Milletler Yeni Dünya Düzeni Projesi’ yasal mı ve eğer öyleyse, bir şekilde son günlerdeki tüm olaylarla (örn. Covid pandemi, politikacılar / valiler anayasal haklarımızı aşındırıyor, vb.) İlgili mi?

Daha fazla bilgi içeren makale

“Nelson Mandela’nın Torununun Önderliğindeki Birleşmiş Milletler Projesi 2030’a kadar ‘İnsanlık İçin Yeni Bir Dünya Düzeni’” için 11 yanıt

Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 25-05-2020 18:14:58

Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-05-2020 01:56:35

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-06-2020 03:05:29

Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 02-07-2020 07:09:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir