Kategoriler
Genel

Nerede bu son 6 yıl Anonim oldu!

En son Anonymous hakkında bir şey duyduğumda 2013 veya 2014 yıllarında biraz zaman olmuş olmalı (çoğu alay edildi ve aşağılandı). Yine de 2020’de Anonymous tekrar halka açıldı ve Amerikan Polis Gücünü suçlarını açığa çıkarmaya devam etmelerini tehdit etti.

Anonymous bu kadar zamandır ne yapıyor? Kilit figürler bir hapishane miydi ve henüz yeni serbest bırakıldı mı? İnternet’in hakimiyeti için potansiyel bir rakibi bastırmaya çalışıyorlar mı? Başka biri Adsızları bastırıyor ve şimdi devrildi mi? Gerçekten de, Anonymous son 6 yıldır kaosa neden oluyor ve şimdi bu kaosa çözüm olarak kendilerini sunuyorlar mı?

Ne oluyor? Herhangi bir fikir?

“Nerede bu son 6 yıl Anonim oldu!” için 15 yanıt

Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-05-2020 20:25:36

Kütahya merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 31-05-2020 21:20:59

Batman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 06:41:48

İstanbul merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz harbiden iyi, face de paylaştım 22-06-2020 00:36:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir