Nereden başlamalı?

Komplo postası değil ama sizden tavsiye almam gerekiyor.

Bunun bir komplo olmadığını biliyorum ama denizaltının bir üyesi olduğum için belki bazılarınızın zaten böyle yaşıyor olabileceğini ve bazı düşüncelerini paylaşabileceğini düşündüm. Bunu olabildiğince kısa tutmaya çalışacağım. İdeal olarak yakın gelecekte daha kırsal / doğaya yakın bir ortamda bir hayata başlamak istiyorum. Rüya, çeşitli yönlerden olabildiğince kendi kendine yeterli hale gelmek olacaktır. Yalnız kalmak ya da sıkı çalışmak anlamına gelse bile, sessiz, yalnız mutlu bir hayatın peşindeyim. “İşimin” hayatta kalmaya yetecek kadar kaynak sağladığından emin olmaktan çekinmem. Sadece soğuk havadan nefret etmem değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca daha sıcak havanın olduğu bir yerin bir şeyler yetiştirmek için iyi olacağını hayal ettiğim için hava, bir yer seçiminde önemli bir faktör olacaktır. Finans da önemli ve kesinlikle zengin değilim. “Bu hareketi yapmak” için muhtemelen maksimum 40000 £ tutarında bir bütçem olabileceğini hayal ediyorum. Kimsenin benim için herhangi bir ipucu veya belki bu tür şeyler hakkında yararlı bilgileri nerede bulabileceğine dair bazı tavsiye sözleri var mı? Belki o gece dışarıda benim gibi bunun için ne bilgisi ne de finansmanı olmayan daha çok insan vardır. En azından araziyi satın almak ve bölmek için “arkadaşlık yapabilecek” birini bulabilir miyim? Çeşitli topluluklar gibi şeyler zaten var mı ve belki birine katılabilir miyim? Her türlü yardım için minnettarız.

teşekkür ederim

“Nereden başlamalı?” üzerine 4 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 04:09:57

2. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , gaye – 353

3. Kars dan kimler var. Nereden başlamalı? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 65

4. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 06:31:56

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link