Komplo postası değil ama sizden tavsiye almam gerekiyor.

Bunun bir komplo olmadığını biliyorum ama denizaltının bir üyesi olduğum için belki bazılarınızın zaten böyle yaşıyor olabileceğini ve bazı düşüncelerini paylaşabileceğini düşündüm. Bunu olabildiğince kısa tutmaya çalışacağım. İdeal olarak yakın gelecekte daha kırsal / doğaya yakın bir ortamda bir hayata başlamak istiyorum. Rüya, çeşitli yönlerden olabildiğince kendi kendine yeterli hale gelmek olacaktır. Yalnız kalmak ya da sıkı çalışmak anlamına gelse bile, sessiz, yalnız mutlu bir hayatın peşindeyim. “İşimin” hayatta kalmaya yetecek kadar kaynak sağladığından emin olmaktan çekinmem. Sadece soğuk havadan nefret etmem değil, aynı zamanda tüm yıl boyunca daha sıcak havanın olduğu bir yerin bir şeyler yetiştirmek için iyi olacağını hayal ettiğim için hava, bir yer seçiminde önemli bir faktör olacaktır. Finans da önemli ve kesinlikle zengin değilim. “Bu hareketi yapmak” için muhtemelen maksimum 40000 £ tutarında bir bütçem olabileceğini hayal ediyorum. Kimsenin benim için herhangi bir ipucu veya belki bu tür şeyler hakkında yararlı bilgileri nerede bulabileceğine dair bazı tavsiye sözleri var mı? Belki o gece dışarıda benim gibi bunun için ne bilgisi ne de finansmanı olmayan daha çok insan vardır. En azından araziyi satın almak ve bölmek için “arkadaşlık yapabilecek” birini bulabilir miyim? Çeşitli topluluklar gibi şeyler zaten var mı ve belki birine katılabilir miyim? Her türlü yardım için minnettarız.

teşekkür ederim

Author

30 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 04:09:57

2. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, saolun , gaye – 353

3. Kars dan kimler var. Nereden başlamalı? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 65

4. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 06:31:56

5. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 457

6. Aksaray dan kimler var. Nereden başlamalı? . Slm paylaşım ciddiyim iyi, teşekkürler , ali – 38

7. Kilis dan kimler var. Nereden başlamalı? . Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 71

8. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 04-03-2021 00:48:02

9. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:11:13

10. Tokat dan kimler var. Nereden başlamalı? . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , Emine – 161

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 242

12. Çanakkale dan kimler var. Nereden başlamalı? . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 121

13. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-04-2021 06:08:10

14. Isparta dan kimler var. Nereden başlamalı? . Selamlar siteniz valla hayran edici, saolun , gaye – 97

15. Slm sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 470

17. Ağrı dan kimler var. Nereden başlamalı? . Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 396

18. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, face de paylaştım , Aylin – 67

19. Mardin dan kimler var. Nereden başlamalı? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 41

20. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 184

21. Karaman merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 09-06-2021 13:56:53

22. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 223

23. Niğde dan kimler var. Nereden başlamalı? . Mrb web siteniz inanılmaz iyi, saolun , gaye – 224

24. Kırıkkale dan kimler var. Nereden başlamalı? . Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , ali – 472

25. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 312

26. Erzurum dan kimler var. Nereden başlamalı? . Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , Hasan – 77

27. İstanbul dan kimler var. Nereden başlamalı? . Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 150

28. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link