Hey çocuklar, öncelikle benim için erişilebilir hale getirilen tüm ilginç fikirler ve açıklamalar için bu aboneye teşekkür etmek istiyorum! Son 6 yıldır şüpheci, eleştirel bir düşünür, komplo teorisyeni, çatlak, folyo şapka destekçisiyim. Benden biraz daha genç harika bir kızla ilişki içindeyim ve son zamanlarda bazı hafif tartışmalar yaşadık çünkü o hükümeti ve resmi anlatıyı eleştirmiyor. Bazen onu maskelediğini ve endişelendiğini görmek biraz sinir bozucu oluyor ve inançlarımı ona dayatmamaya çalışıyorum, bu yüzden sorun değil. Ama dün bana, nihayet bakış açımı da anlayabilmek için bu konuya girmek istediğini söyledi. Dünya hakkındaki mevcut inançlarının sorgulanmasına açık olduğu için çok mutluyum.

O yüzden şimdi yardımına ihtiyacım var. Başlamak için iyi bir belgesel, film ne olurdu? Tercihen aynı zamanda eğlenceli bir şey. Doğrudan ruhlu yemek pişirme / adrenokrom gibi şeylere dalmak istemiyorum, belki dünyada neler olup bittiğine dair iyi bir genel bakış sağlayan bir şey veya iyi bir giriş noktası. Biraz bunaldım çünkü ona aynı anda bin tane video göstermek istiyorum ama kendimin önüne geçmemeye çalışıyorum.

Önerileriniz var mı beyler?

Bu arada, bugün maskemden çıkan morgellonların (her neyse) videosunu yaptım. Bunu sizinle paylaşmak isterim, bunu yapmanın en iyi yolu nedir?

Şimdiden teşekkürler, kırmızı hap yayılabilir!

Author

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Nereden başlamalı? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 441

2. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ali – 99

3. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 20-04-2021 12:19:48

5. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , – 128

8. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, şukuladım , Hasan – 165

9. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 461

10. Manisa merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 05:20:04

11. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 274

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 99

13. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-06-2021 14:22:18

14. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 129

16. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun , gaye – 17

17. Uşak dan kimler var. Nereden başlamalı? . Selam herkese paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım , banu – 325

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 221

19. Amasya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 22-06-2021 19:14:05

20. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 464

21. Mardin merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 27-06-2021 23:07:30

22. Niğde dan kimler var. Nereden başlamalı? . Selam herkese siteniz valla iyi, şukuladım , gaye – 490

23. selamun aleyküm web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım

24. Düzce merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 04-07-2021 21:34:47

25. Tokat merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-07-2021 17:25:33

26. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 114

27. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım 16-07-2021 13:29:17

28. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 115

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link