Hey çocuklar, öncelikle benim için erişilebilir hale getirilen tüm ilginç fikirler ve açıklamalar için bu aboneye teşekkür etmek istiyorum! Son 6 yıldır şüpheci, eleştirel bir düşünür, komplo teorisyeni, çatlak, folyo şapka destekçisiyim. Benden biraz daha genç harika bir kızla ilişki içindeyim ve son zamanlarda bazı hafif tartışmalar yaşadık çünkü o hükümeti ve resmi anlatıyı eleştirmiyor. Bazen onu maskelediğini ve endişelendiğini görmek biraz sinir bozucu oluyor ve inançlarımı ona dayatmamaya çalışıyorum, bu yüzden sorun değil. Ama dün bana, nihayet bakış açımı da anlayabilmek için bu konuya girmek istediğini söyledi. Dünya hakkındaki mevcut inançlarının sorgulanmasına açık olduğu için çok mutluyum.

O yüzden şimdi yardımına ihtiyacım var. Başlamak için iyi bir belgesel, film ne olurdu? Tercihen aynı zamanda eğlenceli bir şey. Doğrudan ruhlu yemek pişirme / adrenokrom gibi şeylere dalmak istemiyorum, belki dünyada neler olup bittiğine dair iyi bir genel bakış sağlayan bir şey veya iyi bir giriş noktası. Biraz bunaldım çünkü ona aynı anda bin tane video göstermek istiyorum ama kendimin önüne geçmemeye çalışıyorum.

Önerileriniz var mı beyler?

Bu arada, bugün maskemden çıkan morgellonların (her neyse) videosunu yaptım. Bunu sizinle paylaşmak isterim, bunu yapmanın en iyi yolu nedir?

Şimdiden teşekkürler, kırmızı hap yayılabilir!

Author

4 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Nereden başlamalı? . selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 441

2. Bu konu : ” Nereden başlamalı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ali – 99

3. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 20-04-2021 12:19:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link