Kategoriler
Genel

Nereden başlayacağım ??? Dünyanın ne kadar berbat olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.

Şubat ayında corona haberlerini kontrol etmek için bu alt bölümü ziyaret ettim çünkü bir pandemiye ulaşacağına inanamadım. Yol boyunca, insanların yapabileceklerini hiç düşünmediğim şeyleri okudum. Burada sadece 3 aydır gizleniyorum ve hala çok şey bilmiyormuşum gibi hissediyorum.

Sorular:

1. Fritz Springmeier’in “İlluminati’nin Kan Hatları” nı okumalı mıyım? & gizli toplumlar hakkında okunacak bazı ilginç şeyler nelerdir?

2. 15 yaşındayım ve komplolardan bahsetmek aslında yaş grubumda yaygın bir şey değil. Yaymak zaman kaybı gibi görünüyor ama yine de yapıyorum. Arkadaşlarıma verebileceğim ısırık büyüklüğünde bir bilgi var mı?

3. Okuduğum şeyin aslında doğru olduğunu nasıl bilebilirim?

“Nereden başlayacağım ??? Dünyanın ne kadar berbat olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.” için 22 yanıt

Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler 24-07-2020 03:40:39

Diyarbakır merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 17-08-2020 21:09:32

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 05:11:38

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 17:24:24

Tekirdağ merkezden ben banu. Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 17:56:51

Osmaniye merkezden ben ali. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 02:50:28

Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 19-09-2020 05:23:58

Çorum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 19-09-2020 06:15:37

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir