(Neredeyse) her şeyin tedavisi

Bu benim ilk yazım bu kadar özür dilemek, o kadar uzun değilse veya çok fazla açıklaması ve arkasındaki her şey varsa. Bu sadece sahip olduğum bir duygu. Temel olarak, hükümetin ya da bir şeyin sözde tedavi edilemeyen hastalıkların birçoğuna “tedavilere” erişimi olduğunu hissediyorum. Veya en azından daha başarılı tedaviler. Sıtma gibi şeyler, şu anda korona için etkili bir tedaviye sahip olabilirler, ancak serbest bırakmayın veya kimseye bildirin. Büyük insanların sahip olduğu birçok sır var ve bunlardan biri olabilir. Bunu yapmak için ana teşvik? Tahminim kontrol olurdu. Daha önce bizden çok fazla değerli bilgiyi sakladılar ve yapmaya devam ediyorlar, bu yüzden böyle bir şeyin olabileceğini varsaymak oldukça makul görünüyor. Hepsi bu

“(Neredeyse) her şeyin tedavisi” üzerine 25 yorum

1. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-07-2020 19:50:51

2. Erzincan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 16-08-2020 03:51:59

3. Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 19:44:21

4. Hatay merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2020 14:20:37

5. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 09-09-2020 18:54:09

6. Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-10-2020 13:43:53

7. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:23:33

8. Konya dan kimler var. (Neredeyse) her şeyin tedavisi . Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 489

9. Bu konu : ” (Neredeyse) her şeyin tedavisi ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden güzel, saolun , ahmet – 157

Yorum yapın