26 yaşındayım, yıllar boyunca binlerce arkadaşımın özçekimlerini ve diğer fotoğraflarını gördüm ve bir kez bile normal bir insanın bu sembolleri elleriyle fotoğraflarda yaptığını görmedim …

Yine de ünlülerin bunu her gün tam anlamıyla yaptığını görüyorum. Sosyal medya paylaşımlarında, müzik videolarında, filmlerinde vb.

Neden bu sembolleri bu kadar seviyorlar?

Author

23 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım

2. Ardahan dan kimler var. Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? . Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 325

3. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? ” çok güzel. Selam web siten inan ki iyi, şukuladım , – 328

5. Mardin dan kimler var. Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? . Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 134

6. Bu konu : ” Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 136

7. Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2021 15:51:55

8. Çanakkale merkezden ben memo. Merhaba paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:30:12

9. Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhabalar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun

11. Niğde dan kimler var. Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 429

12. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 20-05-2021 16:05:59

13. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler

14. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler 23-05-2021 13:07:25

15. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, saolun

16. Manisa merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, sağolun 29-05-2021 03:50:03

17. Bu konu : ” Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 284

18. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 22-06-2021 12:25:11

19. Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun 15-07-2021 11:13:06

22. Uşak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-07-2021 17:27:25

23. Hakkari merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 09:12:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link