26 yaşındayım, yıllar boyunca binlerce arkadaşımın özçekimlerini ve diğer fotoğraflarını gördüm ve bir kez bile normal bir insanın bu sembolleri elleriyle fotoğraflarda yaptığını görmedim …

Yine de ünlülerin bunu her gün tam anlamıyla yaptığını görüyorum. Sosyal medya paylaşımlarında, müzik videolarında, filmlerinde vb.

Neden bu sembolleri bu kadar seviyorlar?

Author

10 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım

2. Ardahan dan kimler var. Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? . Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 325

3. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? ” çok güzel. Selam web siten inan ki iyi, şukuladım , – 328

5. Mardin dan kimler var. Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? . Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 134

6. Bu konu : ” Neredeyse her ünlünün gözü delikten bakarken “el gözü” sembolünü veya “tamam” işaretini gösteren sayısız fotoğrafı oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 136

7. Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2021 15:51:55

8. Çanakkale merkezden ben memo. Merhaba paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:30:12

9. Merhaba siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link