Her zaman en iyi ülke olduğunu düşündüğüm Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorum. Annem ve babam kartel yüzünden Meksika’yı terk etti ve kendim ve kardeşlerimin ABD’de daha iyi bir yaşam sürmesini istediler. Ama son zamanlarda daha da kötüye gidebilir mi diye düşünüyordum? Politika, uyandıran kültür, cinsiyet kimliği herkesin boğazına dayanıyor, “ırkçılık” (var olmayan) ve diğer her şey. ABD 50 ila 100 yıl içinde daha da kötü bir duruma gelebilir mi? Bu tür şeyler olmaya devam ederse geleceğin neler getireceğini düşünmekten gerçekten korkuyorum. Öyleyse herkese sorum şu: Seçim yapmak zorunda olsaydın nereye giderdin? Amerika’yı seviyorum ama başka hangi ülkede yaşayacağınızı seçmek zorunda olsaydınız? Folyo şapkamı sıkıca takmış olabilirim ama sadece merak ediyorum ……..

11 Comments

1. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 175

2. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 285

3. Aksaray dan kimler var. Nereye giderdin . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 259

4. Amasya dan kimler var. Nereye giderdin . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , emin – 240

5. Ağrı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 23-04-2021 21:26:48

6. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-04-2021 16:17:58

7. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 313

8. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 375

9. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Düzce merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 05-05-2021 10:42:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link