Her zaman en iyi ülke olduğunu düşündüğüm Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorum. Annem ve babam kartel yüzünden Meksika’yı terk etti ve kendim ve kardeşlerimin ABD’de daha iyi bir yaşam sürmesini istediler. Ama son zamanlarda daha da kötüye gidebilir mi diye düşünüyordum? Politika, uyandıran kültür, cinsiyet kimliği herkesin boğazına dayanıyor, “ırkçılık” (var olmayan) ve diğer her şey. ABD 50 ila 100 yıl içinde daha da kötü bir duruma gelebilir mi? Bu tür şeyler olmaya devam ederse geleceğin neler getireceğini düşünmekten gerçekten korkuyorum. Öyleyse herkese sorum şu: Seçim yapmak zorunda olsaydın nereye giderdin? Amerika’yı seviyorum ama başka hangi ülkede yaşayacağınızı seçmek zorunda olsaydınız? Folyo şapkamı sıkıca takmış olabilirim ama sadece merak ediyorum ……..

38 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 175

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 285

3. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

4. Aksaray dan kimler var. Nereye giderdin . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 259

5. Amasya dan kimler var. Nereye giderdin . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , emin – 240

6. Ağrı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 23-04-2021 21:26:48

7. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-04-2021 16:17:58

8. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 313

9. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 375

10. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Düzce merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 05-05-2021 10:42:07

12. Mrb paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Artvin dan kimler var. Nereye giderdin . Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 225

14. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 323

17. Giresun dan kimler var. Nereye giderdin . Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 477

18. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 414

19. Bursa dan kimler var. Nereye giderdin . Selamlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 434

20. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler , emin – 199

21. Aydın dan kimler var. Nereye giderdin . Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 163

22. Nevşehir dan kimler var. Nereye giderdin . Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 246

23. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-06-2021 13:30:42

24. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki iyi, teşekkürler , Hasan – 239

25. selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 22-06-2021 15:10:42

27. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler

28. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 418

29. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 500

31. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Nereye giderdin . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 185

32. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Erzincan dan kimler var. Nereye giderdin . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 448

34. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

35. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” Nereye giderdin ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, saolun , Emine – 36

37. Manisa merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 14:19:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link