Kategoriler
Genel

Nesne hakkında Omuamua adıyla ne düşünüyorsunuz? Sence bu sadece anormal bir uzay çöpü parçası mı? Yoksa uzaylı bir şey olabilir mi (dünya dışı)?

Bu yüzden internette bu nesne hakkında bir şeyler okuyordum ve (şirket zamanında okuduğumdan beri kaybettiğim) yazı WILD bokunu söyledi.

Doğru hatırlarsam, Elitlerin zaten oumuamua’ya gittiğini söylediler, çünkü yıldızlararası seyahat için uzay gemileri olan bir “gizli uzay programı” var. Oumuamua’da, adam bunun gelişmiş bir terk edilmiş uzay aracı olduğunu söyledi. Daha fazla gözlem sonucunda, muhtemelen diğer medeniyetler tarafından “parçalar” için basıldığını fark ettiler mi?

Sonra, gezegenimizde yaşayan diğer uzaylı ırkları ve benzerlerini anlatmaya başladılar. Bilmiyorum, ama ilginç bir okumaydı. Quora’daki bir yazıda buldum. Onu bulamıyorum, yoksa buraya gönderirim.

Kalay folyo saçmalık olduğunu biliyorum, ama okumak ilginç. Bütün bunlardan ne yapıyorsunuz?

“Nesne hakkında Omuamua adıyla ne düşünüyorsunuz? Sence bu sadece anormal bir uzay çöpü parçası mı? Yoksa uzaylı bir şey olabilir mi (dünya dışı)?” için 6 yanıt

İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2020 09:30:02

Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım 26-07-2020 14:59:31

Eskişehir merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 00:08:13

Samsun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 06-08-2020 19:43:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir