Tesadüf? Hayır! Bennet’in Abbas’a katılıp yeni bir İsrail hükümeti kurmasına saatler vardı. Birdenbire muazzam bir yükseliş yaşandı ve şimdi Netanyahu tekrar sağlam bir şekilde iktidarda. Tıpkı geçen yıl Gantz’ı başbakan olarak kalması için kandırdığı gibi.

Netanyahu, Dick Cheney ve John Bolton gibi ruhsuz ve saf kötüdür. İnsan hayatını politik kazanç için kullanmaya aldırış yok.

.

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 214

2. Eskişehir dan kimler var. Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, . Mrb web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 248

3. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 10:18:22

4. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 113

5. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-05-2021 05:54:07

6. Selamlar web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Yalova merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 31-05-2021 15:49:28

8. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 238

9. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , – 244

10. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-06-2021 19:52:00

11. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, . Merhaba siteniz valla çok iyi, saolun , Gürbüz – 350

12. Batman merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 22:42:59

13. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 182

14. İstanbul merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 28-06-2021 22:52:04

15. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-07-2021 00:04:19

16. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 193

17. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 141

18. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 474

19. Adıyaman dan kimler var. Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 239

20. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

22. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Selam web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 54

23. Bu konu : ” Netanyahu’nun Başbakan işini kaybetmesinden saatler önce İsrail güçleri, ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 249

24. Batman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-08-2021 04:16:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link