Kategoriler
Genel

Netflix belgeselinin avukata Trump’ın Epstein ile ilgilendiğini düşünüp düşünmediğini düşünün. Anlatıyı gerçekten değiştirirdi. Altta bağlantı verilen videoyu izleyin

Komplo teorilerinden biri değilim, ama medya bana başka seçenek bırakmamış gibi. Ghislaine Maxwell ve tutuklanması hakkında bilgi eksikliği ve bilgi eksikliği beni gerçekten rahatsız etti. Epstein vakasına yüzeysel dalışım, birçok güçlü insanın potansiyel olarak rol oynayabileceğini gösterdi. Epstein belgeseli gibi okuduğum ve izlediğim şeylerin çoğu, Trump’ın dahil olduğunu düşünmemi sağladı. Ama AG Barr ve Trump’ın Geoffrey Berman’dan kurtulmak istedikleri beni gerçekten tuhaf etti. Kendinizi korumak için daha açık bir girişim olamazdı, bu hareket Trump için bile garip görünüyordu. Ancak çok fazla kanıt görmediğim alternatif Geoffrey Berman’ın Epstein davasını durdurması ve Anthony Weiner’ın dizüstü bilgisayarına erişimi durdurmasıydı. Bu yüzden, Ghislaine’yi tutuklayabilmeleri ve daha sonra Trump’ın masumiyetini kanıtlamak için davayı kontrol edebilmeleri için Berman’ı ateşlediler mi ya da Berman, Epstein ve Maxwell hakkında düzgün bir soruşturmayı engelliyordu. Yoksa üçüncü bir açıklama var mı? Sadece kendini koruyan Trump’a doğru eğildim, ancak bu videoyu Twitter’da rastgele buldum ve diğer seçenekleri düşünmemi sağlıyor. Bu Netflix belgeselinin avukatı, soruşturmayla işbirliği yapan tek kişinin Trump olduğunu söylüyor, ancak gerçek belgeselde kurbanlar Berman’ın bir kahraman gibi görünmesini sağlıyor. En erişilebilir olanın gerçek olma ihtimalinin en düşük olduğunu düşünmeye başlıyorum.

Trump, Epstein’ın davasında işbirliği yapan tek yüksek güçlü kişiydi.

“Netflix belgeselinin avukata Trump’ın Epstein ile ilgilendiğini düşünüp düşünmediğini düşünün. Anlatıyı gerçekten değiştirirdi. Altta bağlantı verilen videoyu izleyin” için 4 yanıt

Malatya merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 27-07-2020 10:33:20

Kırklareli merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 20:20:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir