Netflix bir kara para aklama operasyonu mu?

Akış devi hakkında yazılan makaleler yanlış soruları soruyor. “Anlaşma buna değer miydi” gibi sorular sormaya devam ediyorlar. “Neden gerçekten ödedikleri dolar sayısı vergi amacıyla kullandıkları rakamlarla eşleşmiyor?” Gibi sorular sormaları gerekir. Yıllardır size bunların kara para aklama seçeneği olduğunu söylüyorum ve medyanın buna odaklanmasının zamanı geldi. Siyah beyaz film için yaptıkları son anlaşma ?? Yapımcılar, kendilerine ödenen miktarın% 10’unu istiyorlardı. Yayıncı, “Hayır, kimsenin izlemeyeceği bir film için istediğiniz fiyatın on katını size ödemek istiyoruz” dedi.

Netflix / Malcolm ve Marie.

https://www.crazydaysandnights.net/2020/09/blind-items-revealed-1_26.html?m=0.

“Netflix bir kara para aklama operasyonu mu?” üzerine 17 yorum

1. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 27-09-2020 21:25:20

2. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 27-09-2020 21:47:10

3. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 22:14:03

4. Malatya merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:20:55

5. Kayseri merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-10-2020 14:33:08

6. Ankara dan kimler var. Netflix bir kara para aklama operasyonu mu? . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 427

7. Nevşehir dan kimler var. Netflix bir kara para aklama operasyonu mu? . Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, teşekkürler , mehmet – 432

8. Malatya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:19:41

Yorum yapın