Kategoriler
Genel

Netflix, uygun zamanlarda dünyada olup bitenlerle ilişkili olan ABD’de dizi ve belgesel yayınlıyor gibi görünüyor ve belki de Amerikalıların görüşlerini etkilemeye yönelik olabilir.

Buna biraz fazla bakabilirdim, ancak Netflix artık bir program yayınladığında, ya doğrudan olacak bir şeyle ya da Amerika’da olan bir şeyle doğrudan ilişkili olduğunu fark ediyorum.

Örneğin, Pandemi şovunu ele alalım, Covid-19’un MSM’ye girdiği zaman boyunca piyasaya sürüldü.

Ve şimdi Waco, Waco, Teksas bileşiği ve meydana gelen olaylar hakkında gösteriyor, Hükümetimizi yolsuzluk, kötülük ve halkın refahına karşı açıkça gösteriyor. Kinda, hükümetimizin şu anda bize ne yaptığına dair mevcut görüşe uyuyor.

Waco dizisi, FBI, ATF ve diğer devlet görevlilerinin yasadışı eylemlerde bulunduklarını, psy-op’ları kullandıklarını ve temelde bileşiğe işkence ettiklerini ve yasaların üstünde bozuk bir sistem gibi davrandıklarını gösteriyor. Açık olmak için IRL’ye sahip olmadıklarını söylememek ve geçmişte hükümet kurumlarının halka karşı yasadışı davrandığı diğer olaylardan da bahsediyor. Silah hakları, din özgürlüğü ve MSM’de şu anda savunulan ve risk altında olan haklarımızdan birçoğu şovda anlatılıyor.

Şimdi bu rantta hükümetimizle ya da Waco kültünün insanlarıyla taraf tutmuyorum, sadece bu şovların zamanlamasının muhtemelen Amerikalılara karşı bir tür propaganda olabileceğine işaret ediyorum.

Bunu başka biri de görüyor mu? Veya Netflix’te dahil edilebilecek başka şovlar var mı?

“Netflix, uygun zamanlarda dünyada olup bitenlerle ilişkili olan ABD’de dizi ve belgesel yayınlıyor gibi görünüyor ve belki de Amerikalıların görüşlerini etkilemeye yönelik olabilir.” için 18 yanıt

Isparta merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 23-04-2020 04:29:01

Adana merkezden ben Emine. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2020 06:19:11

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-05-2020 20:40:38

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2020 20:47:43

Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım 13-05-2020 11:10:25

Ordu merkezden ben gaye. Selam herkese web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-05-2020 21:09:47

Tekirdağ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 22-05-2020 08:15:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir