Netflix, Mormon kilisesindeki bazı cinayetlerle ilgili bir başka orijinal belgesel dizisini düşürdü, cinayetlerin işlenme şekli bomba patlamalarıydı.

Bu, Netflix’in gerçek suç ve bombalamaları içeren bir başka dizidir.

Diğerleri Atlanta Olimpiyat bombalamaları, bir adamın intihar yeleği giyip bir banka soymaya zorlandığı “Evil Genius” bombalaması (patladı) ve Unabomber ile ilgiliydi.

Tüm bunlar, iç terör seviyesinin arttığı ve Nashville şehir merkezinde bir patlama meydana geldiği bir dönemde.

Bunların hepsi elbette bir spekülasyon, ancak olaydan sonra tanınan öngörücü programlama örnekleri göz önüne alındığında, yakın gelecekte biraz daha, muhtemelen çok önemli bir bombalama olsaydı en azından şaşırmam.

Author

7 Comments

1. Sinop dan kimler var. NETFLIX ve tahmine dayalı programlama – Geçtiğimiz yıl bomba temasıyla ağırlaştılar . Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 176

2. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 06-03-2021 01:53:47

3. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. NETFLIX ve tahmine dayalı programlama – Geçtiğimiz yıl bomba temasıyla ağırlaştılar . Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 220

5. Bu konu : ” NETFLIX ve tahmine dayalı programlama – Geçtiğimiz yıl bomba temasıyla ağırlaştılar ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 218

6. Eskişehir dan kimler var. NETFLIX ve tahmine dayalı programlama – Geçtiğimiz yıl bomba temasıyla ağırlaştılar . selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 336

7. Adana dan kimler var. NETFLIX ve tahmine dayalı programlama – Geçtiğimiz yıl bomba temasıyla ağırlaştılar . Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link