Netflix’te gezinmek ve dizinin “The Next Pandemic” bölümü gözüme çarpıyor. Bunu başka birinin görüp görmediğini merak ediyorum çünkü ilk iki dakika zaten beni hmmm yapıyor.

Örneğin, Bill Gates’in “pandemi” bizim en büyük riskimiz olduğunu söylemesiyle başlıyor. “A” değil, “the”. İlginç bir kelime seçimi.

Daha sonra anlatıcı, “Bu simülasyon, günümüzde bir salgının sadece 6 ayda 33 milyon insanı öldürebileceğini tahmin ediyor” diyor. Tesadüf olabilir ama yine de.

Bu bölüm 2019’da yayınlandı. Başkalarının bu konudaki düşüncelerini görmek isterim. Hiçbir şey kanıtlamadığını biliyorum ama yine de spekülasyon yapmak ilginç.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. Slm siten vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 79

2. Burdur dan kimler var. Netflix’te “Açıklaması” . Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 472

3. Ordu dan kimler var. Netflix’te “Açıklaması” . Merhabalar sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , gaye – 67

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, saolun 03-01-2021 11:49:05

5. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. Selam sayfan inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 478

6. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, saolun

7. Bolu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-01-2021 11:49:08

8. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım , emin – 414

9. Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 275

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 142

12. Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

13. Bayburt merkezden ben emin. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 15-01-2021 07:16:20

14. Kastamonu merkezden ben emin. Selamlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-01-2021 08:42:49

15. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-01-2021 09:45:37

16. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun 06-02-2021 00:02:42

18. Hakkari merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 07-02-2021 02:01:23

19. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 425

20. Bu konu : ” Netflix’te “Açıklaması” ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 324

21. Niğde dan kimler var. Netflix’te “Açıklaması” . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun , gaye – 224

22. Ardahan dan kimler var. Netflix’te “Açıklaması” . Selam bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 103

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link