“Mars’ı kolonileştirmek” ve beyin / bilgisayar arayüzleri hakkındaki tüm konuşmaları düşündüm. Ya pek çok entelektüeli / bilim insanını / normal insanı yakın zamanda Mars’a yapılacak bir yolculuğa ikna ederlerse, tarihte bir hak iddia etmek ve yeni bir gezegende medeniyet inşa etmek isteyen herkesi, ama gerçekten de fırlatmaya hazırlanırken, aslında bağlı oldukları Neuralink’e ve oradan gördükleri her şey sadece bir simülasyon. Daha sonra simülasyonu gerçek zamanlı olarak gösterebilir veya halka sunması için biraz köpek ve midilli sinematik farsı çekerek kolonizasyon projesine olan inançlarını inşa edebilir, “ilerleme” gösterebilir ve sonunda daha fazla insanı “Mars’a gitmeye” ikna edebilirler. ama gerçekten hepsi sadece AI ağına yükleniyor ve ya bir yerde canlı tutuldu, AI’yı daha güçlü hale getirmek için güç ve bilgiyi işlemek için beyinlerini araştırıyor ya da bilinçlerini tamamen yükleyip “et kıyafetlerini” elden çıkarıyorlar.

Cesur öncülerimizin garip yeni bir dünyaya yolculuğuna ilişkin Mars Haber Ağı’nın en son güncellemeleri için bizi izlemeye devam edin!

… WindCanBlowMe tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, teraziye tıkladım 03-03-2021 00:08:52

2. Bu konu : ” Neuralink / Mars teorisi ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 352

3. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Manisa dan kimler var. Neuralink / Mars teorisi . Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 53

5. Bingöl dan kimler var. Neuralink / Mars teorisi . Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 141

6. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2021 15:31:33

7. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Neuralink / Mars teorisi . Selam sayfan valla iyi, sağolun , elif yılmaz – 256

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link