İnsanlar gökyüzünde bir ufo’nun tiktokuna videolar gönderiyor. Zaman gün batımına yaklaşmış gibi görünüyor ve insanlar video kaydetmek için otoyollarda duruyor. Gönderim bildiriminde bağlantılar yayınlayacağım. Tiktok’ta geziniyordum ve aynı konumdaki farklı videolarla karşılaştım. Çok ilginç. Dışarıda bizden daha zeki bir yaşam olduğunu kabul ettim, ama bu yine de şaşırtıcı !! Gönderim bildiriminde bağlantılar yayınlayacağım.

Author

59 Comments

1. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 15-09-2020 12:17:04

2. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, şukuladım

3. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

5. Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi cidden çok iyi, saolun 02-10-2020 09:23:44

6. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, saolun

7. Bolu merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 00:24:31

8. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , memo – 36

9. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selam herkese sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 55

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

11. Batman merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-11-2020 15:40:59

12. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım

13. Denizli dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 159

14. Batman dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 290

15. Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:09:52

16. Denizli dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 88

17. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 192

18. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 157

19. Selamın aleyküm siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Trabzon merkezden ben emin. Selam siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-12-2020 10:27:41

21. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 53

22. Hatay dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 274

23. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 01-01-2021 02:35:00

24. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selam sayfa harbiden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 177

25. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun , gaye – 180

26. Balıkesir dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Merhaba herkese web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 474

27. Kilis merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 28-01-2021 15:45:20

28. Ağrı dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Mrb siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 463

29. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 18-02-2021 13:55:29

30. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 10-03-2021 04:03:27

31. Hatay dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 349

32. Kastamonu dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, tebrikler , Emine – 394

33. Adana dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 18

34. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 310

35. Gürbüz Reply

Merhaba sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım

36. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , hatice – 234

37. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 405

39. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Samsun dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selam herkese sayfanız valla çok güzel, saolun , doruk – 492

41. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-05-2021 20:51:44

42. Slm siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

43. Merhaba siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 346

45. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 314

46. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 339

47. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

48. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 222

49. Antalya dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 390

50. Karabük merkezden ben Aylin. Selamlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-07-2021 15:34:33

51. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

52. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 290

53. İzmir merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 09:27:28

54. Ordu dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Slm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 96

55. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link