New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları!

İnsanlar gökyüzünde bir ufo’nun tiktokuna videolar gönderiyor. Zaman gün batımına yaklaşmış gibi görünüyor ve insanlar video kaydetmek için otoyollarda duruyor. Gönderim bildiriminde bağlantılar yayınlayacağım. Tiktok’ta geziniyordum ve aynı konumdaki farklı videolarla karşılaştım. Çok ilginç. Dışarıda bizden daha zeki bir yaşam olduğunu kabul ettim, ama bu yine de şaşırtıcı !! Gönderim bildiriminde bağlantılar yayınlayacağım.

“New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları!” üzerine 10 yorum

1. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 15-09-2020 12:17:04

2. Ordu merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi cidden çok iyi, saolun 02-10-2020 09:23:44

3. Bolu merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 00:24:31

4. Bu konu : ” New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , memo – 36

5. Tunceli dan kimler var. New Jersey’de yüzlerce kişi tarafından UFO durumları! . Selam herkese sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 55

Yorum yapın