New York Güney Bölgesi Avukatı, Trump ve Ghislaine Maxwell ateşinin ardındaki gerçek gerçek. Gözümüzün önünde ortaya çıkan bir komplo.

15 Haziran

Ghislaine Maxwell, NYDA Berman’ın kovulması için Wohl ve lobici meslektaşı Jack Burkman’ı işe aldı. Onları işe alması, sözleşmeler sızdırıldığı için reddedilemez. Ayrıca bu iki kişi, Muellar’ı iki kadının sahte tecavüz iddialarıyla itibarsızlaştırmaya çalışırken Roger Stone için çalıştı. Jack Burkman, Barr’ın uzun zamandır arkadaşıdır.

19 Haziran

Clayton, SEC’in başkanı olmasına rağmen, aniden SDNY DA olmak için bir fikir buluyor.

19 Haziran

Başsavcı Bill Barr, ABD’nin New York’un Güney Bölgesi avukatının istifa ettiğini iddia etti ve yerine geçici olarak ABD’nin New Jersey’deki Avukat tarafından değiştirildiğini açıkladı – Bridgegate skandalı Chris Christie’nin savunma avukatı olarak görev yapan bir adam ve Manhattan’ın yükünü kaldırabilecek kadar donanımlı olmayanlar.

Bu bir yalandı. Birkaç saat sonra, SDNY avukatı Geoffrey Berman, istifa etmediğini, bunu yapma niyetinde olmadığını ve işte kaldığını belirten kamuya açık bir açıklama yaptı. Daha sonra Cumartesi günü Barr, Berman’a Barr’ın Başkan Donald Trump’tan Berman’ı kovmasını istediğini ve Trump’ın bunu yaptığını söyleyen bir mektup gönderdi. Bu mektup da yalan olabilir. Yayınlandıktan kısa bir süre sonra Trump, Berman ateşine “dahil olmadığını” ve Barr’a bağlı olduğunu söyledi. Barr bir şeyde, tecrübeli bir savcı olan SDNY milletvekili, Senato daimi bir değişikliği teyit edene kadar Berman’ın rolüne girmesine izin veriyor; Trump, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu başkanı Jay Clayton’u aday göstermeyi planlıyor.

Berman, Manhattan’da Trump’ın hoşlanmadığı bağımsız bir soruşturma bürosunu yönetti – Trump’ın eski avukatı Michael Cohen’e, Trump’ın şu anki avukatı Rudy Giuliani’ye, Trump’ın açılış komitesine yöneldi ve daha da önemlisi Jeffery Epstien’deki suçlamayı üstlenen ve Ghislaine Maxwell. Savcılar, Epstein’ın tutuklanmasından ve kendisini hapiste öldürmesinden bu yana Maxwell’in bulunduğu yere yakından baktıklarını ve sadece iddianame “hazır” olduktan sonra tutuklandıklarını söyledi.

2 Temmuz

İddianamenin hazır olmasıyla birlikte Vekil Vekil Avukat Audrey Strauss iddianameyi yürüttü ve bulunduğu yere göz kulak oldukları için oldukça kolay tutuklandı.

Berman ve Strauss, Jeffery Epstien’i aldılar, bu çok zor bir gerçek. Epstien hapishanede öldü, bunun Berman veya Strauss ile ilgisi yoktu, hapishane gardiyanları değiller veya hapishanenin nasıl çalıştırıldığı hakkında bir sözleri yok. Uzun soruşturmalardan sonra ikisini de suçladılar ve suçladılar;

Bir araya getirilmesi aylar süren iddianamelerin, yalnızca orijinal iddianamelerde bulunan uzun bir liste ve bilgi listesinin okunması gerekir; İddianame biter bitmez infaz yürütüldü.

Yeni SDNY adayının soruşturmaya ne yapacağını düşünüyorsunuz? Sonuçta Jay Clayton, federal savcı olma konusunda hiçbir tecrübeye sahip olmadığında, kendisi Trump’ın golf arkadaşıdır. Öyleyse neden aniden işten çıkmak ve SDNY DA pozisyonuna geçmek için SEC başkanını seçmeleri gerekiyordu? Clayton, Trump ve Barr’a 19 Haziran’da SDNY’nin işini ve dakikalar içinde olmasını istediğini söyledi? saatler? Barr, Berman’ın istifa ettiğini açıkladı. Yani tüm ABD’deki en güçlü DA ofisi bir hevesle değiştirilebilir mi? Dakikalar veya saatler içinde işi “isteyen” birine mi verildi? Bunların hiçbiri tuhaf değil mi?

“Başsavcı, görevimden istifa etmem halinde kovulduğumu söyledi. İşten kovulmanın özgeçmişim veya gelecekteki iş beklentilerim için iyi olmayacağını da ekledi. Ona, almak istemediğimi söyledim. işten istifa etmem, “dedi Berman Meclis Yargı Komitesine kapalı kapı röportajında.

Burada ne olduğu oldukça açık ve durumun dürüstlüğü. Bu r / komplonun yaşaması gereken şey budur.

Bu ay açılan federal belgeler, Maxwell’e bağlı bir şirketin Wohl ve Burkman’ı ‘ABD DOJ, Senato Yargısı, Yargı Evi’yle ilgili konularda lobicilik yapması için işe aldığını’ gösteriyor DailyMail.com münhasıran ortaya çıkarabilir. Berman (resimde) Başsavcı William ‘Bill’ Barr’ın istifa edeceğini açıklamasının ardından sonuçta istifa etti, ancak iki haftadan kısa bir süre sonra Maxwell, 2 Temmuz’da Epstein’ın seks kaçakçılığı yüzüğünün bir parçası olarak suçlandı ve gözaltına alındı.

Burkman’ın şirketi J M Burkman & Associates tarafından ABD Senatosu’na 3 Temmuz’da Lobi Bilgilendirme Yasası kapsamında sunulan bir form, Wohl ve Burkman’ın sık sık Granite Realty’nin (Maxwell’e bağlı şirket) ‘Granite Realty LLC’ tarafından işe alındığını gösteriyor.

Maxwell evi daha önce kendisi için bir hukuk firması olan Nutter McClennen & Fish’in adresi Boston Sea, 155 Seaport Blvd’den Granite Reality LLC’den satın aldı. Açıklama formunda aynı adrestir.

Formda Burkman ve Wohl, ’emlak şirketi’ olarak tanımlanan ‘Granite Realty’ için lobi görevlileri olarak listeleniyor ve çiftin US ABD DOJ, Senato Yargısı, Yargı Evi ile ilgili konular üzerinde lobicilik yapacağını gösteriyor.

New York savcıları, firmanın Maxwell’e bağlı olduğunu ve LLC’nin 2 Temmuz’da Burkman’ın lobicilik açıklamasının yapılmasından bir gün önce tutuklandığı New Hampshire evini satın almasıyla bağlantılı olduğunu söyledi.

New Hampshire emlak kayıtları, Granite Reality’nin Aralık ayında Tuckedaway adında ev için 1.070.000 dolar nakit ödediğini gösteriyor. New York seks kaçakçılığı davasında savcılar, Maxwell’in sahte bir isim kullandığını ve satın almadan sadece haftalar önce kurulan ‘dikkatlice anonimleştirilmiş LLC’ nin, kolluk kuvvetinden saklanırken evi satın almak için kullandığını söyledi.

Wohl ve Burkman, Spealman’a Maxwell’in Haziran ayının başlarında onları lobici olarak kiralamak için gizli LLC’yi kullandığını söyledi: “ Granite Realty LLC şirketi, önce ABD avukatı Jeffrey Berman’dan kurtulmaları için onları işe aldı ” dedi. belgenin üzerinde yazılı olarak şirketin adına.

Fox News, Maxwell’in New Hampshire’da tutuklanmadan önce Fransa’nın Paris kentinde “saklandığını” bildirdi. Trump ve Jeffrey Epstein ve Ghislaine Maxwell’in fotoğrafını düzenleyen aynı Fox haberleri.

Maxwell’in, deniz ticareti ve nakliye konusunda uzmanlaşmış CargoMetrics CEO’su Scott Borgerson ile evli olduğu iddia ediliyor. Bu bağlantı, bilinen bir trafikerin bir deniz ticaret şirketinin CEO’su ile evlenmesi için belki biraz tuhaf geliyor mu?

Burada ne olduğu oldukça açık ve durumun dürüstlüğü. Bu r / komplonun yaşaması gereken şey budur.

Deniz ticaretinde uzmanlaşmış bir diğer nakliye şirketi de Önde Gelen Grup, CEO’nun kız kardeşi Başkan Donald Trump’ın yönetiminde ABD kayıtlı kargo gemilerini düzenleyen Ulaştırma Sekreteri Elaine Chao. Kocası Senato Çoğunluk Lideri Mitch McConnell’den başkası değil. Burası çok ilginç olan nokta, Jay Clayton yönetiminde SEC başkanı olarak görüyorsunuz, Çin Komünist Partisi, ÇKP’nin ABD sermaye piyasalarına endişe verici nüfuzunu hızlandırdı ve bugüne kadar bazı tahminler tarafından 3 trilyon dolar veya daha fazla yükseldi. ve önümüzdeki birkaç yıl içinde 2-5 trilyon dolar daha tutmayı hedefliyor. Jay Clayton’un eylemleri arasında, SEC’in Başkan Clayton yönetimindeki başarısızlığı: kötü niyetli Çinli şirketlere yatırım yapmak üzere tutulan Tasarruf Tasarrufu Fonu’na itirazda bulunmak; ABD hükümeti tarafından onaylanan ÇHC şirketleri tarafından özel risk açıklamalarının yapılması; sermaye piyasalarımızda bu şirketler için Amerikan meslektaşlarına göre tercihli muameleye karşı çıkmak; tamamen onaylanmamış Çin “A-Hisselerinin” Borsa Yatırım Fonları aracılığıyla ABD piyasalarında işlem görmesini önlemek; ve dolar cinsinden tahvillerin burada Çinli “kötü aktörler” tarafından sunulmasını durdurmak.

Elaine Chao ulaştırma sekreteri haline geldiğinden beri, ajans bütçesi sürekli olarak ABD’deki finansal sıkıntılı denizcilik endüstrisini dengelemeyi amaçlayan programları kesmeye çağırdı ve küçük ticari tersanelere federal hibeler ve federal kredi garantilerini yurtiçi gemi yapımcıları.

Ajansının bütçesi ayrıca 60 Amerikan bayraklı geminin hizmette kalmasına yardımcı olan bir hibe programı için harcamaları azaltmaya çalıştı ve Amerikalıları mürettebat üyesi olarak eğitecek yeni gemiler satın alma planlarını geri ölçeklemeye çalıştı.

Foremast grubunun Çin Komünist Partisi ile son derece derin bağları var

Bir saniye için Trump yönetimiyle yakın bağları olan iki güçlü nakliye şirketinin asla birbiriyle etkileşime girmediğini düşünüyor mu? Sonuçta, Chao’nun başkanlık ettiği ABD Ulaştırma Bakanlığı, bu ülkede Federal Havacılık İdaresi de dahil olmak üzere yuvarlanan, uçan veya yelken açan her şeyi denetler; Federal Karayolu İdaresi; boru hattı güvenliği; ve en önemlisi, Denizcilik İdaresi.

Jay Clayton, Maxwell’e karşı suçlamaları düşürmekle kalmaz, aynı zamanda Trump yönetiminin ABD’yi ÇKP’ye satmaya devam edebileceğinden de emin olabilir.

https://www.justice.gov/usao-sdny/press-release/file/1180481/download https://www.justice.gov/usao-sdny/press-release/file/1291491/download

https://www.scribd.com/document/467773396/Bradford-NH-Property#from_embed

https://soprweb.senate.gov/index.cfm?event=getFilingDetails&filingID=0AF0CFD6-45B7-4B62-8537-A0161DAD14F0&filingTypeID=1

“New York Güney Bölgesi Avukatı, Trump ve Ghislaine Maxwell ateşinin ardındaki gerçek gerçek. Gözümüzün önünde ortaya çıkan bir komplo.” üzerine 29 yorum

1. Elazığ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 06:10:45

2. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 11:49:21

3. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 11-08-2020 13:26:57

4. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-09-2020 18:42:52

5. Yalova merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 17:22:41

6. Kastamonu merkezden ben banu. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 17-09-2020 04:22:54

7. Adana merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, saolun 02-10-2020 10:45:35

8. Bolu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 19-10-2020 20:46:49

9. Mardin dan kimler var. New York Güney Bölgesi Avukatı, Trump ve Ghislaine Maxwell ateşinin ardındaki gerçek gerçek. Gözümüzün önünde ortaya çıkan bir komplo. . selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 437

Yorum yapın