New York, valinin karantina tesisinde herhangi bir bulaşıcı hastalığın taşıyıcısı olduğundan “şüphelenilen” herkesi süresiz olarak alıkoymasına izin veren bir yasa tasarısı öneriyor.

https://contrarianreader.com/why-everyone-should-be-terrified-about-ny-assembly-bill-a416/

Meclis tasarısı A416’daki dil oldukça belirsiz ve isterlerse herkesi tam anlamıyla tutuklayabilecekleri şekilde yorumlanabilir gibi görünüyor.

Ve vali cuomo’nun kapatmaları protesto etmek için New York’taki Yahudi cemaatinin peşine düşmesi çok rahatsız edici …. Sanki tarih tekerrür ediyormuş gibi ha?

Bu bir sol-sağ meselesi değil. Temel insan özgürlükleri ve sivil özgürlüklerle ilgili bir sorun. Hızla tıbbi bir diktatörlük haline geliyoruz ve protesto yapmak hala yasalken daha fazla protesto yapılması gerekiyor

“New York, valinin karantina tesisinde herhangi bir bulaşıcı hastalığın taşıyıcısı olduğundan “şüphelenilen” herkesi süresiz olarak alıkoymasına izin veren bir yasa tasarısı öneriyor.” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” New York, valinin karantina tesisinde herhangi bir bulaşıcı hastalığın taşıyıcısı olduğundan “şüphelenilen” herkesi süresiz olarak alıkoymasına izin veren bir yasa tasarısı öneriyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki güzel, face de paylaştım , doruk – 196

2. Kırıkkale merkezden ben . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 14:36:09

3. Malatya merkezden ben Emine. Selam paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-01-2021 18:02:52

4. Bu konu : ” New York, valinin karantina tesisinde herhangi bir bulaşıcı hastalığın taşıyıcısı olduğundan “şüphelenilen” herkesi süresiz olarak alıkoymasına izin veren bir yasa tasarısı öneriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 459

5. Bu konu : ” New York, valinin karantina tesisinde herhangi bir bulaşıcı hastalığın taşıyıcısı olduğundan “şüphelenilen” herkesi süresiz olarak alıkoymasına izin veren bir yasa tasarısı öneriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler , mehmet – 380

6. Adana merkezden ben doruk. Slm web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 23-01-2021 18:30:06

7. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 02:10:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link