Dünya tarihindeki şu andaki anımıza yoğun bilgi dolu bir genel bakış; en popüler “tarafların” hiçbirini desteklemez ve bir “kara hap” olarak görülebilir, ancak bana göre dürüst ve doğrudandır. Oturmaya ve izlemeye değer. https://youtu.be/5X5GVUfR0-s

Gönderen … milab7
[comments]

Author

18 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım

3. Bu konu : ” NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 150

4. İstanbul merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:03:28

5. Batman dan kimler var. NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. . Selamlar web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 256

6. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

7. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler 26-12-2020 11:08:07

8. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. . selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 325

9. Karaman merkezden ben gaye. Selam sayfan valla çok güzel, saolun 16-01-2021 21:21:23

10. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler

11. Bu konu : ” NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 150

12. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 163

14. Bu konu : ” NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , – 134

15. Ağrı merkezden ben hatice. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 20:27:27

16. Bu konu : ” NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 384

17. Van merkezden ben ali. Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 15:22:24

18. Bitlis dan kimler var. NEW YORK’TA BİR PANDEMİK – 90 dk. NYC belgesel film yapımcısı tarafından AI, Covid, Great Reset vb. bir araya getiren belgesel. . Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 166

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link