Bu kanal hakkında ne düşünüyorsunuz? “İyi” ve iyi prodüksiyonla, ancak gelecek geleceğimizle ilgili korkunç kehanetlerle. Bir fikir edinmek için son videoyu ve belki de öncekini izleyin. Bir şekilde her şeyin çok kötüye gideceğini biliyordum, şimdi görüyoruz ama daha çok İncil’deki bitiş zamanları gibi olacak. Toplum zaten olduğu gibi hızla gerileyecek.

Bazılarımız zaten acımasız boktan hayatlar yaşamış ve yine de şu anda bu yerin sonunun sadece başlangıcını görüyoruz. Bu, süper çılgın zorlukta bir video oyunu oynamak gibi olacak ve sadece çoğu asla başaramayacak mı?

Hala Tanrı’nın / yaratıcının buna katlanmamızı sağlaması kesinlikle saçma görünüyor, ancak sanırım bu Deliliğe de kapılmalıyız, zaten% 90 + ‘nın asla başaramayacağını bildiği bazı ilahi testler, çünkü tamamen yaşamak için mücadele ediyoruz dünya her gün çevremizde daha çılgın ve kötü hale geldikçe mükemmel …. Ughhh tamam. Düşündüğün zaman hepsi çok saçma. Bunun daha büyük resme bakmanın olumsuz bir yolu olduğunu anlıyorum, ancak gerçekten bir bütün olarak toplum daha fazla acı ve çekişmeyi hak etmiyor.

https://youtube.com/c/newearthancienthistory

Author

24 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 343

2. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

3. Mersin merkezden ben emin. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-01-2021 08:54:54

4. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, sağolun

5. Denizli dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 240

6. Bu konu : ” Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler , Emine – 191

7. Uşak dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 319

8. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

9. Bitlis merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 25-01-2021 05:58:57

10. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 25-01-2021 19:42:38

11. Tekirdağ dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , Hasan – 216

12. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, teraziye tıkladım

13. Yozgat dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . Selam web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 46

14. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 03-02-2021 21:26:16

15. Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, saolun 06-02-2021 03:41:23

16. Kayseri dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 156

17. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

18. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 273

20. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 21-03-2021 18:37:28

21. Bu konu : ” Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 134

22. Kars merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım 07-04-2021 11:04:27

23. Bolu dan kimler var. Newearth kanalı ve ‘bitiş saatleri’ . Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link