Yorumlarda mod şöyle diyor:

Selam millet,

Kimsenin ölümünün kutlanmasına izin vermediğimizi hatırlatmak isteriz. Şiddet çağrılarına da izin vermeyiz.

Bu, bu kişinin ölümünü, Fox News’un güncel olaylardaki rolünü ve yapımcının bu konudaki rolünü kesinlikle tartışabileceğinizi söyledi.

Bu yüzden, bunun nasıl iğrenç olduğunu düşündüğümü açıklamaya karar verdim, bu da kullanıcıları neden birinin ölümüne bir ödül atfetmekte haklı olduklarını gerekçelendirmeye yöneltti. Gerekçelerine cevabım basitçe oldu:

MİDE BULANDIRICI!!!

Bu yorum yasaklandı, “iğrenç” kelimesi, modlar, anlatıya karşı herhangi bir yorumu susturmak için komplo kurarak aktif olarak bir nefret kültürünü teşvik etmeye çalışıyorlar. Açıkçası bundan sonra böyle bir siteye katkıda bulunabileceğimi bilmiyorum. Bir ölümü kutlamayın derler ama gölge, ölümü kutlamanın gerekçesiyle aynı fikirde olmayan yorumları yasaklar ….. İĞRENÇ!

Author

5 Comments

1. Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Kocaeli dan kimler var. “News” alt bölümü Fox yapımcılarının ölümünü 200 ödülle kutluyor . selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, sağolun , hatice – 393

3. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, şukuladım 31-03-2021 00:04:02

4. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 10-04-2021 15:00:20

5. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 18-04-2021 15:06:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link