Kategoriler
Genel

NewsGuard, Reddit, MSM önemli değil. Ne kadar büyük bir dağ olursa olsun, bu platformlardan çığlık atmak istediğinizde, apeksin her zaman daha yüksekte olduğundan emin olursunuz

Herkes için endişelenme! NewsGuard söz konusudur ve bu Forbes makalesi size karşı argüman için herhangi bir kaynak sağlamadan 'yanlış bilgi' olduğunu düşündükleri her şeyi anlatacaktır! Sadece sahte ol! / sn

Akranları gözden geçirmiş olsun ya da olmasın, bu virüsü içeren her tartışmalı konuyla ilgili olarak hiç görüntülenmiş, okunmuş, paylaşılmış ve kaynaklanmış tüm bağlantılar, videolar, resimler ve makaleler herkesin yanlış bilgilendirmesidir!

NewsGuard, neden siktir git!

Forbes

… BelmontVampireKiller tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

“NewsGuard, Reddit, MSM önemli değil. Ne kadar büyük bir dağ olursa olsun, bu platformlardan çığlık atmak istediğinizde, apeksin her zaman daha yüksekte olduğundan emin olursunuz” için 14 yanıt

Rize merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-02-2020 03:44:19

Bitlis merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 01-03-2020 06:17:07

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-03-2020 14:45:38

Sivas merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun 13-03-2020 06:41:09

Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun 17-03-2020 15:41:36

Malatya merkezden ben Emine. Selam siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 17-03-2020 20:36:52

Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-03-2020 19:35:51

Konya merkezden ben mehmet. Selamlar siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-03-2020 02:30:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir