Halk arasında bir bölünme yaratırken, itaat etmeyen birlikleri ayıklıyor. Bu onları eğitim için çaresiz, beyni yıkanmış ebeveynler, zayıf fikirli bireyler tarafından yetiştirilen çocuklarla baş başa bırakıyor. Ayrıca özgürlüğün önemini anlamayan, saf, kolayca manipüle edilen, yeni yedek birliklere yer bırakıyor. Bu yeni üyeleri, kaçırılmayacak kadar iyi faydalarla tuzağa düşürerek daha yüksek enflasyona neden olacaklar. Doların inanç değerini daha da zayıflatıyor. Ama ondan önce, bölünme duyguları harekete geçirecek. Orada anlatıya uyması için, uydurulmuş inanç sistemleri ve geçmişleri olan “extemists” manşetlerini göreceğiz. Tıpkı okul çekimleri veya blm çekimleri gibi. Ya da las vegas saldırısından önce hissedilen, uyuşturan insan, medya aracılığıyla bizi zorla besledikleri felaketler. Bu, anayasal hakları ihlal etmek için fiili gücü kullanacakları zaman, büyük bir bunalım içinde, aç, savunmasız olacağız. Ardından, kitle depoolizasyonu. Aşı olsun ya da olmasın umurlarında değil. Dikkatimizi dağıtacak ve bizi gelecekteki çılgın olaylardan uzaklaştıracak başka bir travmatik deneyim. Umursuyorlarsa, kimin tepki gösterdiğini, kimin itaat ettiğini, kimin yalan söylediğini, kimi satın alacaklarını ve kimi bize karşı kullanabileceklerini görmek için parmaklarını suya daldırıyorlar. Adını bile bilmediğimiz küreselcilerin halka açık şekilde asılmasını içermeyen oyunlarımız var. Birleşin, referanslarla eğitin, gerekirse duyguları manipüle edin, safları uyandırın. Veya tüm yozlaşmış medya kaynaklarını boykot edin, protesto edin ve susturun. Facebook’tan başlayarak. United, muhabirleri tarafsız, gerçek haberler hakkında rapor vermeye korkutacak kadar güçlüyüz. Propaganda, içinde bulunduğumuz durumda en büyük zaafımızdır.

…Quantity-Objective tarafından gönderildi
[comments]

38 Comments

1. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 09:37:37

2. Slm paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım

3. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler

4. Kırklareli dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 456

5. Ankara merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-08-2021 10:47:23

6. Batman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, saolun 14-08-2021 10:49:08

7. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 343

8. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 173

9. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 325

11. Ağrı dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, sağolun , Emine – 455

12. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Selamlar web siten inanki iyi, facebookta paylaştım , gaye – 227

13. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 199

14. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 14-08-2021 12:51:42

16. Niğde merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 14-08-2021 12:58:38

17. selamun aleyküm sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

18. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Sinop dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 112

20. Düzce merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-08-2021 03:00:43

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 109

22. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Merhaba sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 433

25. Kocaeli dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 420

26. Kırşehir dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 218

27. Hatay merkezden ben banu. Slm web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 26-08-2021 20:45:29

28. Çanakkale dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 437

29. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 100

30. Kırşehir dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Selam sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım , banu – 4

31. İzmir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-09-2021 20:05:05

32. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım , – 347

33. Burdur dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Mrb paylaşım inanki iyi, saolun , banu – 308

34. Kırşehir dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Slm siten gerçekten güzel, sağolun , ahmet – 357

35. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-09-2021 16:46:45

36. Bu konu : ” Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 174

37. Şırnak dan kimler var. Neyin Önünde Olabileceğine İlişkin Tahmin (teori) . Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 384

38. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment