https://youtu.be/WAU63vxuLfs NHS çalışanı aşıyla neler olup bittiğini izliyor Hangi bezin sorumlu olduğu antikora nasıl sahip olduğunuzla ilgili gerçekleri açıklayın Ayrıca kaç kişinin öldüğü, yan etkiler, karidack tutuklanması, bilinç kaybı, yüz felci, hafıza bozukluğu, migrenler, aşı olduktan sonra düşme vb. numara

Gönderen … addictionEverywhere
[comments]

Author

32 Comments

1. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 425

2. elif yılmaz Reply

Slm siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız valla çok güzel, tebrikler 12-03-2021 15:41:13

4. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, saolun , memo – 214

5. Adana dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Merhaba sayfanız inan ki güzel, sağolun , – 358

6. Çanakkale dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Selam herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 56

7. Kars merkezden ben hatice. Selam sayfa ciddiyim çok iyi, saolun 26-03-2021 19:56:36

8. Malatya dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 59

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 155

10. Tunceli merkezden ben Aylin. Mrb web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 04-04-2021 15:40:08

11. İzmir merkezden ben . Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 09-04-2021 20:40:53

12. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

13. Van dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, saolun , hatice – 410

14. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 457

15. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım

16. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler

17. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

18. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , gaye – 7

19. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Selamlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 67

21. Kahramanmaraş dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Selam paylaşımın yeminle çok iyi, sağolun , mehmet – 148

22. Kilis dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 85

23. Merhabalar sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

24. Yalova merkezden ben ali. Mrb web siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 20:44:45

25. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

26. Van dan kimler var. NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! . Selam herkese sayfa inanki iyi, tebrikler , Aylin – 425

27. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki güzel, tebrikler , – 371

28. Bu konu : ” NHS ihbarcı size gerçeği söylemek için işlerini riske atıyor !!! ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 487

29. Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link