Nibiru (Gezegen X) * Bunun tam olarak hangi alt kısma uyduğundan emin değilim

Tamam bunu buraya uzay yerine bu denizaltına koydum çünkü Nibiru veya “X gezegeni” resmen tanınan bir şey değil. Bununla birlikte, eski Sümer ve Annunaki’ye geri döndüğü için araştırma yapmak çok ilgi çekicidir. Uzay bilgisine sahiptiler ve güneş sistemimizdeki gezegenlerin kabaca boyutlarını biliyorlardı. Ve bu Annunaki’nin sözde geldiği başka bir haydut gezegenin bilgisini iddia etti. Eski Mısır ve Sümer gibi eski kültürlerde, insanların taptığı dev varlıkların yazıtları ve sanat eserleri vardır ve bu, bence eski tanrı fikrinin geldiği yer olabilir. Bu kültürlerin bir sürü tanrıya tapması ilginç. Bu tanrıların fikri nereden geldi? Bu sadece efsane miydi? Yoksa bir gerçekçilik ve olaya mı dayanıyordu? Bu Annunaki varlıkları eski Tanrılara ilham vermek için kullanılabilirdi.

Bunu bir gerçek olarak belirtmiyorum, sadece konuyu ilginç bulduğum için ve eski kültürlerden bunu bir olasılık haline getiren bazı kanıtlar var. Aşağıda fikirlerinizi yorumlayın.

“Nibiru (Gezegen X) * Bunun tam olarak hangi alt kısma uyduğundan emin değilim” üzerine 17 yorum

1. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-08-2020 16:18:28

2. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 03:13:23

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 09:56:20

4. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 00:57:28

Yorum yapın