Biraz arka plan: Son on yıldır Sümer / Babil metinlerini İbrahimi dinlerle (özellikle Hristiyanlık / İslam) inceliyor / karşılaştırıyorum. Yıllar geçtikçe, Nibiru hakkında gerçek olduğuna inandığım şeyi keşfettim – çevrimiçi olarak nadiren tartışılan bir gerçek.

On yıllık bir bilgiyi organize etmek zor, bu yüzden sizi basitçe argümanımın mantığına götüreceğim.

Zecharia Sitchin’in Sümer metinlerini çevirisine inanacaksak, Nibiru her ~ 3600 yılda bir (1 Shar) iç güneş sistemine giren süper kütleli bir gezegendir. Bu gezegenin güneş sistemimizden çok uzak bir “karanlık yıldız” ın yörüngesinde döndüğü söyleniyor.

Nibiru’nun, Dünya’daki diğer birçok “kıyamet” ile birlikte Nuh tufanına neden olduğu söyleniyor. Gezegenin Anunnaki adlı bir medeniyet tarafından doldurulduğu söyleniyor, ki söyleyebileceğim kadarıyla birçok dünya dışı ırktan varlıkların bir konsorsiyumu.

– – – – – – – – – –

Debunker’in argümanı:

Nibiru’nun bir gezegenin klasik tanımına uyduğuna inanacaksak, buna karşı argüman bilimsel olarak sağlam ve hemen hemen tartışılmazdır.

Modern teknoloji ile gezegen boyutundaki hiçbir nesne tespit edilmekten kaçamaz. Jüpiter’in (veya başka bir gezegenin) yörüngesindeki en ufak bir değişiklik bile alarm verir, ama bu gerçekleşmiyor.

– – – – – – – – – –

Fakat Hıristiyanlık / İslam’ın kıyamet hakkında söylediklerini hesaba katarsak ne olur?

“Ama o gün veya saatte kimse bilmiyor, cennetteki melekler bile, Oğul bile, sadece Baba bilmiyor.” – Matthew 24:36

“Sonra cennette başka bir işaret belirdi: yedi başlı, on boynuzlu ve kafasında yedi taç bulunan muazzam bir kırmızı ejderha.” – Vahiy 12: 3

Dünya Canavarı İslam eskatolojisinde (Nibiru), Ahiret Günü’nün gelişinin alametlerinden biri olacaktır. Canavarın ilk kez görüleceği batıda güneş doğduktan sonra ortaya çıkacak. “

– – – – – – – – – –

Şimdi size Nibiru’nun nihai gerçeği, insanlık tarihi ve Dünya’nın kendisi olduğuna inandığım argümanımı getiriyorum.

Özetlemek için:

– Nibiru’nun klasik gezegen tanımına uyamayacağını biliyoruz, çünkü bir gezegen “saklanamaz”. Yörüngelerdeki herhangi bir anormallik amatör gökbilimciler tarafından hemen fark edilecek, örtbas etmek imkansız.

– Hristiyanlığın / İslam’ın nesnenin aniden, hiçbir uyarıda bulunmadan ortaya çıkacağını gösterdiğini biliyoruz.

– – – – – – – – – –

Nibiru’nun süper kütleli bir dünya dışı araç, içi boş bir gezegen / süper kütleli bir araç olduğunu, evrende yaşamı tohumlamak için dolaşan insanlıktan milyon +++ yıl daha gelişmiş bir uygarlık olan Anunnaki tarafından yönetilen ve aynı zamanda hayat yıkıcı hale geldiğinde / eğer söz konusu olursa gezegenleri kurtarmayı öneriyorum. ya da gezegenin kendisi için kanser.

“Böylece Tanrı, insanları kendi suretinde yarattı, onları Tanrı’nın suretinde yarattı; onları erkek ve dişi yarattı.” – Tekvin 1:27

Şu andaki teknolojik ilerleme hızında, bir zanaat olarak kullanılmak üzere (veya basitçe bir süper kütleli araç inşa etmek için) bir gezegenin içi boş bırakılması sadece başarılamaz, aynı zamanda muhtemeldir.

Bu varlıklar, uzay zamanı bükerek, farklı boyutlardan geçerek istedikleri yere anında hareket edebilirler (4. boyut türü oldukları söylenir). Bu nedenle, tüm büyük dinlerde nesne anında ortaya çıkabilir. Tekrar edeceğim, bir gezegenin klasik tanımına uyan hiçbir gezegen boyutundaki nesne anında ortaya çıkamaz. Bu mümkün değil.

Son olarak, bu nesnenin şu anda yakın olduğunu, ancak “faz dışı” olduğunu ve Anunnaki’nin lideri olduğu söylenen varlıktan son emirleri beklediğini öneriyorum – “Lord Anu“.

– – – – – – – – – –

Dünyadaki en güçlü teleskoplar bu nesneyi pek takip edemez çünkü fizik kanunlarına uymaz. Örneğin, Vatikan’ın “” adı verilen en güçlü kızılötesi teleskoplardan birine sahip olacağı söyleniyor.Lucifer“.

Seçkinler, bu nesnenin ne zaman gelip “perdesini kaldıracağı” konusunda yalnızca belirsiz bir fikre sahipler. COVID, kilitlenmeler, Biden’ın kıyametle ilgili COVID konuşmaları “karanlık kış” “pandeminin başlamasından bu yana en zor haftalar / aylar” … hepsi birbiriyle bağlantılı.

2020 yılına kadar, araştırdığım / çalıştığım her şeyin – Nibiru hakkında çıkardığım sonuçların – yanlış olabileceğini düşünmeye başladım. Ama COVID ile neler olduğunu bir kez anladığımda, fark etmeye başladım … kutsal bok, aslında bu değil mi? Elitlerin süresiz olarak kilitlenmemize ihtiyacı var, böylece sığınaklarına / güvenli alanlarına fazla güçlük çekmeden kaçabilirler.

COVID hakkında konuşmaya devam edebilirim, ama bence sen anladın. Nibiru’nun önümüzdeki birkaç ay içinde kesinlikle görüneceğini mi söylüyorum? Hayır. Ama en azından, COVID’nin ne kadar ileri gidebileceklerini görmek için bir deneme çalışması olduğunu söylüyorum. Şimdi biliyorlar.

– – – – – – – – – –

Son olarak, sizi şu alıntıyla baş başa bırakıyorum:

“Yeterince gelişmiş herhangi bir teknoloji sihirden ayırt edilemez.” – Arthur C. Clarke

Düşüncelerinizi duymak isterim ve bu teori ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağım.

Author

25 Comments

1. Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Karabük dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . selam arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 144

3. Batman dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler , mehmet – 415

4. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım

5. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 222

6. Selam herkese web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

7. Uşak dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, şukuladım , hatice – 432

8. Diyarbakır merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 21-01-2021 19:00:11

9. Bayburt merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 03:04:44

10. Ağrı dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, saolun , – 463

11. Hakkari merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, tebrikler 04-02-2021 03:29:56

12. Manisa merkezden ben ali. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-02-2021 01:48:19

13. Iğdır dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Merhaba sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım , mehmet – 491

14. Bu konu : ” Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 450

15. Kayseri merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 10:44:45

16. Şırnak merkezden ben banu. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 10:22:52

17. Mrb bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Trabzon merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 28-02-2021 02:04:46

19. Bartın dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 132

20. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun 06-03-2021 02:18:14

21. Kayseri dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 500

22. Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

23. Selamlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) ” çok güzel. Mrb siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 456

25. Tokat dan kimler var. Nibiru Hakkındaki Gerçek (Ve Algılanmaktan Nasıl Kurtulur) . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , gaye – 410

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link