Nick / Nicholas Rockefeller bir Hayalet

Muhtemelen birçoğunuz, Aaron Russo ile yaptığı röportajda Nick Rockefeller’a yapılan kötü şöhreti hatırlıyor: https://www.bitchute.com/video/vPfbyJwzjiJW/

Birçok insan gibi ben de bu adam hakkında daha çok şey bilmek istedim. David Rockefeller onun uzak bir akraba olabileceğini düşünüyor, CFR üyesi, avukat, 90’ların sonu / 2000’lerin başındaki iş anlaşmalarına birkaç atıfta bulunuluyor. Çin’de bazı denizaşırı işleri vardı.

Tamam, bu adam hakkındaki hikayeyi gerçekten bilmek için yeterli değil. İşte aklımı uçuran şey şu ki … Her şeyden önce, sanki, bilmiyorum, belki beş Bu adamla ilgili herhangi bir şey söyleyen farklı kaynaklar ve aynı sayıda resim. Mantıklı değil. Bunu sadece iki şekilde görebiliyorum:

1. O bir hiç burger ve Russo’nun bahsettiği gibi “Rockefeller” adından çok şey yapılmış, ama adam bir huckster ve bu onun adı değil ya da adını dikkat çekmek için kullanan süper uzak bir akrabalık.

2. Rockefeller’ın gerçek / onların kademesi ile bazı önemli bağları var.

Her halükarda, o kadar karanlık kalamazdı.

Eğer bu adam bir yerlerde yaralama iddiaları yapan, adının çoğunu söyleyen, pezevenk bir avukat olsaydı, bu olurdu Irak muhalifler tarafından koklanmamak için çok iyi. Bahsetmiyorum bile, Rockefeller’lar için onu bir sahtekar olarak aydınlatmak, onu reddetmek ve en az bir hain söylenti bastırmak dünyadaki en kolay şey olurdu.

Öte yandan, eğer gerçekten bağlantılıysa Rockefellers, halk ışığından kaçınmak konusunda akıl almaz derecede iyi bir iş çıkardı. Bu adamdan daha büyük izler bırakan 3. sıradaki heceleme arı katılımcıları var. Oh, ve Aaron Russo’nun iddialarını reddetmek ya da dava açmakla, aksi takdirde kendi adını savunmakla ilgilenmiyordu. Orada karşı görüşme yok ya da hiç görüşme yok.

Özetle, ben – yine – bunu yalnızca iki şekilde görebiliyorum. Dürüst olmak gerekirse, bu adamın bir yerlerde piramit planlarında dolaşan bir dolandırıcı olarak bulunduğunu bilerek daha iyi uyurum. Olduğu gibi, adam KIRIK IZGARASININ KAPALI olduğu görünüyor.

Bu günde ve ismine karşı yöneltilen bu tür suçlamalarla, o sadece fiziksel olarak değil, dijital olarak da bir hayalet. Öyle ya da böyle bu adam hakkında söylenecek çok az şey olduğu için şaşkınım. İyi ya da başka bir itibarla internette bu kadar azını bırakmanın gerçekte nasıl mümkün olduğundan emin değilim. Aslında beni rahatsız ediyor. Eğer “onlar” ın birisini veya bir şeyi ağdan temizleyebildiği için bir durum olsaydı (filtre, gizle, kara liste – her neyse), bu adamdır. Shadowrun’u oynayan herkes “SIN’siz” olma kavramına aşina olabilir veya herhangi bir izlenebilir kimlik olmadan çalışabilir, sistem söz konusu olduğunda varolmayabilir. Sadece fişleri tamamen kesilmiş ve kimse tarafından aranamayan / bulunamayan / sorumlu tutulamayan insanlar var mı?

Cidden çocuklar, bu adamın videosunu bir Home Depot’ta ya da bir ölüm ilanında bir karı dövücüsünde açarsanız, uykum için harika şeyler olur. Bu adamın yaşadığını veya yaşadığını gösteren bir şey.

“Nick / Nicholas Rockefeller bir Hayalet” üzerine 9 yorum

1. Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-09-2020 11:16:40

2. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:09:35

3. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:18:35

4. Bu konu : ” Nick / Nicholas Rockefeller bir Hayalet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 54

5. Antalya dan kimler var. Nick / Nicholas Rockefeller bir Hayalet . Merhabalar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 463

6. Balıkesir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun 20-10-2020 05:18:56

Yorum yapın